Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Tomasz Żmuda

Tomasz Żmuda
Zawodnik: Tomasz Żmuda
Drużyna: EAGLE SPORT TEAM
Wiek: 28 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
EAGLE SPORT TEAM - RISER Volley Team Jaworzno0206812104
Pronetbud vol.3 - EAGLE SPORT TEAM0003310001
Chłopaki nie płaczą - EAGLE SPORT TEAM0005510203
Jan Olbracht Super Spike - EAGLE SPORT TEAM1008921003
EAGLE SPORT TEAM - Impact Volleyball Team1004503014
Będzińskie Tygrysy - EAGLE SPORT TEAM1202514005
EAGLE SPORT TEAM - Samatix Katowice1101301304
Amator Volley Team - EAGLE SPORT TEAM0005520002
EAGLE SPORT TEAM - Amator Volley Team0004411305
QUICK VOLLEY CREW - EAGLE SPORT TEAM0315903104
EAGLE SPORT TEAM - QUICK VOLLEY CREW01181013004
Amator Volley Team - EAGLE SPORT TEAM0207910102

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza finałowa
Finały 3
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(09-06-2022 20:00)
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike0:2Pronetbud vol.3więcej»
(26-05-2022 20:00)
Finały 2
Pronetbud vol.31:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(26-05-2022 19:00)
O miejsce 3:
Będzińskie Tygrysy2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-05-2022 19:00)
Finały 1
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike1:2Pronetbud vol.3więcej»
(19-05-2022 21:00)
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-05-2022 22:00)