Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Tomasz Bijak

Tomasz Bijak
Zawodnik: Tomasz Bijak
Drużyna: Będzińskie Tygrysy
Wiek: 33 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
Będzińskie Tygrysy - QUICK VOLLEY CREW0017810001
Będzińskie Tygrysy - Amator Volley Team0103410001
Chłopaki nie płaczą - Będzińskie Tygrysy0002222105
Będzińskie Tygrysy - Kadra Bobrek Bytom0002220002
Jan Olbracht Super Spike - Będzińskie Tygrysy0000001102
Impact Volleyball Team - Będzińskie Tygrysy0000011002
RISER Volley Team Jaworzno - Będzińskie Tygrysy0002213105
Będzińskie Tygrysy - Samatix Katowice0112400000
Będzińskie Tygrysy - Samatix Katowice0008811103
Samatix Katowice - Będzińskie Tygrysy0007720002
Samatix Katowice - Będzińskie Tygrysy1003441005
Będzińskie Tygrysy - Pronetbud vol.30005512003
Pronetbud vol.3 - Będzińskie Tygrysy01091010001
Będzińskie Tygrysy - Pronetbud vol.30008820103
RISER Volley Team Jaworzno - Będzińskie Tygrysy0008823106

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza finałowa
Finały 3
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(09-06-2022 20:00)
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike0:2Pronetbud vol.3więcej»
(26-05-2022 20:00)
Finały 2
Pronetbud vol.31:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(26-05-2022 19:00)
O miejsce 3:
Będzińskie Tygrysy2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-05-2022 19:00)
Finały 1
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike1:2Pronetbud vol.3więcej»
(19-05-2022 21:00)
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-05-2022 22:00)