Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Mecz: Samatix Katowice - Pronetbud vol.3

LIGA, KOLEJKA 8, 09-12-2021 20:00
Samatix Katowice0
22
24
2
25
26
Pronetbud vol.3

Relacja

 MVP - Michał Stogniew (Pronetbud vol.3)

Statystyki

Samatix Katowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
P.Borecki120121514016
A.Cerek0106730003
M.Świątek0013400101
P.Kołodziejczak0021310001
T.Dunaj0021300011
A.Wójcicki0000000000
K.Nowicki0000000000
A.Wójcicki0000010113
M.Hadelko0011221025

Pronetbud vol.3

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
P.Gwóźdź0033600000
M.Jankowski1005600000
W.Szpitol0008820103
Ł.Kobylski0102310001
M.Koćwin0014513004
K.Szumowski0000000000
B.Zgajewski0000000000
R.Szymczyk0001110001
M.Stogniew0101230014

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Runda zasadnicza
Kolejka 10
Liga:
QUICK VOLLEY CREW0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(20-01-2022 21:00)
Impact Volleyball Team0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(20-01-2022 20:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Samatix Katowicewięcej»
(20-01-2022 19:00)
Kolejka 9
Pronetbud vol.32:0Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(13-01-2022 21:00)
EAGLE SPORT TEAM0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(13-01-2022 20:00)
Impact Volleyball Team2:1Chłopaki nie płacząwięcej»
(13-01-2022 19:00)
Uzupełnienie 7 i 8 kolejki
QUICK VOLLEY CREW0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(16-12-2021 22:00)
Będzińskie Tygrysy2:1EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(16-12-2021 21:00)
Kadra Bobrek Bytom1:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(16-12-2021 20:00)
Pronetbud vol.32:0Amator Volley Teamwięcej»
(16-12-2021 19:00)
Kolejka 8
RISER Volley Team Jaworzno2:0Impact Volleyball Teamwięcej»
(09-12-2021 21:00)
Samatix Katowice0:2Pronetbud vol.3więcej»
(09-12-2021 20:00)