Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Mecz: Samatix Katowice - Chłopaki nie płaczą

LIGA, UZUPEłNIENIE 5 I 6 KOLEJKI, 25-11-2021 19:00
Samatix Katowice2
25
25
0
20
17
Chłopaki nie płaczą

Relacja

 MVP - Przemysław Borecki (Samatix Katowice)

Statystyki

Samatix Katowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
P.Borecki10281120204
P.Gawron0012301001
P.Kołodziejczak0032521014
A.Wójcicki1001210001
A.Ligęza0201320002
A.Wójcicki0000000000
T.Dunaj0000000000
K.Nowicki0000000000
A.Konwisorz0000010012
M.Hadelko0001112104

Chłopaki nie płaczą

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
Ł.Piętak0116832106
M.Nowociński0011210012
D.Świerczkowski0000000000
K.Sołtys0005521216
T.Żukowski0002222004
K.Zakrzowski0001130003
S.Szudy0001130014

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Runda zasadnicza
Uzupełnienie 5 i 6 kolejki
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(25-11-2021 22:00)
QUICK VOLLEY CREW0:2Pronetbud vol.3więcej»
(25-11-2021 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0Impact Volleyball Teamwięcej»
(25-11-2021 20:00)
Samatix Katowice2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(25-11-2021 19:00)
Kolejka 6
Impact Volleyball Team0:2Pronetbud vol.3więcej»
(18-11-2021 21:00)
Amator Volley Team1:2QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(18-11-2021 20:00)
Będzińskie Tygrysy0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-11-2021 19:00)
Kolejka 5
Samatix Katowice2:1RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(04-11-2021 21:00)
Chłopaki nie płaczą2:1Amator Volley Teamwięcej»
(04-11-2021 20:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(04-11-2021 19:00)
Uzupełnienie 3 i 4 kolejki
QUICK VOLLEY CREW1:2Impact Volleyball Teamwięcej»
(28-10-2021 22:00)
Chłopaki nie płaczą2:0EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(28-10-2021 21:00)