Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Mecz: RISER Volley Team Jaworzno - Chłopaki nie płaczą

LIGA, UZUPEłNIENIE 10 I 11 KOLEJKI, 10-02-2022 21:00
RISER Volley Team Jaworzno1
11
25
13
2
25
13
15
Chłopaki nie płaczą

Relacja

 MVP - Maciej Gryzik (Chłopaki nie płaczą)

Statystyki

RISER Volley Team Jaworzno

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
T.Piwowar001111221306
S.Piwowar0006600000
M.Lipiarz0015610001
K.Smoliński0102300000
A.Sołtysek1011311002
A.Nawrocki0000000000
A.Maniera0002210416

Chłopaki nie płaczą

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Gryzik011111330003
T.Żukowski1107900101
M.Zaczyk0120300000
S.Szudy0002200000
A.Michna0000000000
K.Zakrzowski1111421014
M.Nowociński0000000000
K.Sołtys0114642118

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — O miejsca 5-8
Półfinały - miejsca 5-8
Para 5-8:
Samatix Katowice2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(05-05-2022 22:00)
Para 6-7:
Kadra Bobrek Bytom2:0Impact Volleyball Teamwięcej»
(05-05-2022 19:00)