Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Mecz: QUICK VOLLEY CREW - RISER Volley Team Jaworzno

LIGA, UZUPEłNIENIE 7 I 8 KOLEJKI, 16-12-2021 22:00
QUICK VOLLEY CREW0
12
23
2
25
25
RISER Volley Team Jaworzno

Relacja

 MVP - Kacper Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)

Statystyki

QUICK VOLLEY CREW

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Kamiński0006600202
M.Krawczyk0004400000
P.Krzemiński0006612104
R.Grinenko1003421003
D.Szojda0000000000
M.Mielnik0000000011
K.Krawiec0013413105

RISER Volley Team Jaworzno

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
P.Dworecki0108901001
K.Smoliński03081120103
S.Piwowar0024600000
K.Łęgowik0006620002
D.Cuber0002210001
A.Sołtysek0010122004

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Runda zasadnicza
Kolejka 10
Liga:
QUICK VOLLEY CREW0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(20-01-2022 21:00)
Impact Volleyball Team0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(20-01-2022 20:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Samatix Katowicewięcej»
(20-01-2022 19:00)
Kolejka 9
Pronetbud vol.32:0Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(13-01-2022 21:00)
EAGLE SPORT TEAM0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(13-01-2022 20:00)
Impact Volleyball Team2:1Chłopaki nie płacząwięcej»
(13-01-2022 19:00)
Uzupełnienie 7 i 8 kolejki
QUICK VOLLEY CREW0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(16-12-2021 22:00)
Będzińskie Tygrysy2:1EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(16-12-2021 21:00)
Kadra Bobrek Bytom1:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(16-12-2021 20:00)
Pronetbud vol.32:0Amator Volley Teamwięcej»
(16-12-2021 19:00)
Kolejka 8
RISER Volley Team Jaworzno2:0Impact Volleyball Teamwięcej»
(09-12-2021 21:00)
Samatix Katowice0:2Pronetbud vol.3więcej»
(09-12-2021 20:00)