Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Mecz: Jan Olbracht Super Spike - EAGLE SPORT TEAM

LIGA, KOLEJKA 5, 04-11-2021 19:00
Jan Olbracht Super Spike2
26
25
0
24
12
EAGLE SPORT TEAM

Relacja

 MVP - Jakub Wanat (Jan Olbracht Super Spike)

Statystyki

Jan Olbracht Super Spike

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
J.Wanat010151630014
T.Górczyński0004400000
T.Seiler1101300101
K.Mołczan0102310001
P.Woźnica0303610034
K.Jakimów0011220002

EAGLE SPORT TEAM

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
T.Żmuda1008921003
J.Sanetra1003411002
P.Bednarczyk0015622004
K.Kaszuba0000000000
T.Orliński0012321014
M.Paruzel0001120002

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Runda zasadnicza
Uzupełnienie 5 i 6 kolejki
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(25-11-2021 22:00)
QUICK VOLLEY CREW0:2Pronetbud vol.3więcej»
(25-11-2021 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0Impact Volleyball Teamwięcej»
(25-11-2021 20:00)
Samatix Katowice2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(25-11-2021 19:00)
Kolejka 6
Impact Volleyball Team0:2Pronetbud vol.3więcej»
(18-11-2021 21:00)
Amator Volley Team1:2QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(18-11-2021 20:00)
Będzińskie Tygrysy0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-11-2021 19:00)
Kolejka 5
Samatix Katowice2:1RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(04-11-2021 21:00)
Chłopaki nie płaczą2:1Amator Volley Teamwięcej»
(04-11-2021 20:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(04-11-2021 19:00)
Uzupełnienie 3 i 4 kolejki
QUICK VOLLEY CREW1:2Impact Volleyball Teamwięcej»
(28-10-2021 22:00)
Chłopaki nie płaczą2:0EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(28-10-2021 21:00)