Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Mecz: Jan Olbracht Super Spike - Będzińskie Tygrysy

LIGA, KOLEJKA 7, 02-12-2021 21:00
Jan Olbracht Super Spike2
25
25
0
17
17
Będzińskie Tygrysy

Relacja

 MVP - Jakub Wanat (Jan Olbracht Super Spike)

Statystyki

Jan Olbracht Super Spike

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
J.Wanat01191130003
P.Woźnica2112621003
T.Seiler1101320002
M.Oleksy0001100000
M.Owczarek0007732106
K.Mołczan0002220002
P.Naskręt0022440004

Będzińskie Tygrysy

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
R.Metrycki0014520002
M.Jakubczyk0111310102
K.Stemplewski0000000000
K.Słomczyński0001110001
D.Makuch0003321003
W.Rykała0000000011
G.Jagliński0101221003
P.Kamiński0000010012
T.Bijak0000001102

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Runda zasadnicza
Kolejka 10
Liga:
QUICK VOLLEY CREW0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(20-01-2022 21:00)
Impact Volleyball Team0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(20-01-2022 20:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Samatix Katowicewięcej»
(20-01-2022 19:00)
Kolejka 9
Pronetbud vol.32:0Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(13-01-2022 21:00)
EAGLE SPORT TEAM0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(13-01-2022 20:00)
Impact Volleyball Team2:1Chłopaki nie płacząwięcej»
(13-01-2022 19:00)
Uzupełnienie 7 i 8 kolejki
QUICK VOLLEY CREW0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(16-12-2021 22:00)
Będzińskie Tygrysy2:1EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(16-12-2021 21:00)
Kadra Bobrek Bytom1:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(16-12-2021 20:00)
Pronetbud vol.32:0Amator Volley Teamwięcej»
(16-12-2021 19:00)
Kolejka 8
RISER Volley Team Jaworzno2:0Impact Volleyball Teamwięcej»
(09-12-2021 21:00)
Samatix Katowice0:2Pronetbud vol.3więcej»
(09-12-2021 20:00)