Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Mecz: Chłopaki nie płaczą - EAGLE SPORT TEAM

LIGA, UZUPEłNIENIE 3 I 4 KOLEJKI, 28-10-2021 21:00
Chłopaki nie płaczą2
25
25
0
19
23
EAGLE SPORT TEAM

Relacja

 MVP - Tomasz Żukowski (Chłopaki nie płaczą)

Statystyki

Chłopaki nie płaczą

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
T.Żukowski12251011002
Ł.Piętak200101231105
M.Zaczyk0032500000
S.Szudy0001100000
K.Sołtys0006621205
A.Michna0000000000
M.Nowociński0000010001
K.Zakrzowski0010121014

EAGLE SPORT TEAM

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Paruzel1112500000
K.Wydra1004510001
T.Żmuda0005510203
J.Sanetra0003310001
T.Orliński0000000000
T.Eberhardt0001101102
P.Bednarczyk0005523117

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Runda zasadnicza
Uzupełnienie 5 i 6 kolejki
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(25-11-2021 22:00)
QUICK VOLLEY CREW0:2Pronetbud vol.3więcej»
(25-11-2021 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0Impact Volleyball Teamwięcej»
(25-11-2021 20:00)
Samatix Katowice2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(25-11-2021 19:00)
Kolejka 6
Impact Volleyball Team0:2Pronetbud vol.3więcej»
(18-11-2021 21:00)
Amator Volley Team1:2QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(18-11-2021 20:00)
Będzińskie Tygrysy0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-11-2021 19:00)
Kolejka 5
Samatix Katowice2:1RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(04-11-2021 21:00)
Chłopaki nie płaczą2:1Amator Volley Teamwięcej»
(04-11-2021 20:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(04-11-2021 19:00)
Uzupełnienie 3 i 4 kolejki
QUICK VOLLEY CREW1:2Impact Volleyball Teamwięcej»
(28-10-2021 22:00)
Chłopaki nie płaczą2:0EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(28-10-2021 21:00)