Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Mecz: Chłopaki nie płaczą - Amator Volley Team

LIGA, KOLEJKA 5, 04-11-2021 20:00
Chłopaki nie płaczą2
25
21
15
1
20
25
4
Amator Volley Team

Relacja

 MVP - Łukasz Piętak (Chłopaki nie płaczą)

Statystyki

Chłopaki nie płaczą

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
K.Sołtys2007910203
T.Żukowski0108910203
Ł.Piętak14071250106
M.Nowociński0024610001
M.Zaczyk0012300011
S.Szudy0100100000
A.Michna0000000000
K.Zakrzowski0000020002

Amator Volley Team

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
J.Mach001101100101
K.Biela12091221104
I.Smorzewski0015622015
D.Leder0003320013
D.Warwas0000000000
K.Mach0000000000
T.Hebda0010110012
M.Kiełbasa0000000011
K.Biela0010121104

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Runda zasadnicza
Uzupełnienie 5 i 6 kolejki
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(25-11-2021 22:00)
QUICK VOLLEY CREW0:2Pronetbud vol.3więcej»
(25-11-2021 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0Impact Volleyball Teamwięcej»
(25-11-2021 20:00)
Samatix Katowice2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(25-11-2021 19:00)
Kolejka 6
Impact Volleyball Team0:2Pronetbud vol.3więcej»
(18-11-2021 21:00)
Amator Volley Team1:2QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(18-11-2021 20:00)
Będzińskie Tygrysy0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-11-2021 19:00)
Kolejka 5
Samatix Katowice2:1RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(04-11-2021 21:00)
Chłopaki nie płaczą2:1Amator Volley Teamwięcej»
(04-11-2021 20:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(04-11-2021 19:00)
Uzupełnienie 3 i 4 kolejki
QUICK VOLLEY CREW1:2Impact Volleyball Teamwięcej»
(28-10-2021 22:00)
Chłopaki nie płaczą2:0EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(28-10-2021 21:00)