Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Mecz: Amator Volley Team - QUICK VOLLEY CREW

LIGA, KOLEJKA 6, 18-11-2021 20:00
Amator Volley Team1
18
25
9
2
25
19
15
QUICK VOLLEY CREW

Relacja

 MVP - Damian Szojda (Quick Volley Crew)

Statystyki

Amator Volley Team

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
J.Mach000111122206
M.Burzawa1113612003
M.Pietrzyk1013510023
T.Hebda0000000000
M.Kiełbasa0000000000
K.Mach0000000000
D.Warwas0000000011
I.Smorzewski0005523106
K.Biela0013421306

QUICK VOLLEY CREW

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Kamiński0008811103
M.Likus01191122206
K.Krawiec0007711002
M.Mielnik0000000000
F.Nowakowski1011320013
M.Krawczyk0211422015
D.Szojda0000010001

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Runda zasadnicza
Uzupełnienie 5 i 6 kolejki
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(25-11-2021 22:00)
QUICK VOLLEY CREW0:2Pronetbud vol.3więcej»
(25-11-2021 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0Impact Volleyball Teamwięcej»
(25-11-2021 20:00)
Samatix Katowice2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(25-11-2021 19:00)
Kolejka 6
Impact Volleyball Team0:2Pronetbud vol.3więcej»
(18-11-2021 21:00)
Amator Volley Team1:2QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(18-11-2021 20:00)
Będzińskie Tygrysy0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-11-2021 19:00)
Kolejka 5
Samatix Katowice2:1RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(04-11-2021 21:00)
Chłopaki nie płaczą2:1Amator Volley Teamwięcej»
(04-11-2021 20:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(04-11-2021 19:00)
Uzupełnienie 3 i 4 kolejki
QUICK VOLLEY CREW1:2Impact Volleyball Teamwięcej»
(28-10-2021 22:00)
Chłopaki nie płaczą2:0EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(28-10-2021 21:00)