Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Liderzy statystyk Siatkówka (Sezon 2021/22): O miejsca 9-11

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Kamiński1. Michał Kamiński (QUICK VOLLEY CREW)76,00
2. Tomasz Żmuda (EAGLE SPORT TEAM)75,00
3. Kacper Krawiec (QUICK VOLLEY CREW)74,00
4. Kamil Biela (Amator Volley Team)68,00
5. Piotr Bednarczyk (EAGLE SPORT TEAM)64,00
6. Marcin Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)57,00
7. Igor Smorzewski (Amator Volley Team)47,00
8. Konrad Wydra (EAGLE SPORT TEAM)47,00
9. Kacper Grądek (EAGLE SPORT TEAM)41,00
10. Piotr Krzemiński (QUICK VOLLEY CREW)40,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Kamiński1. Michał Kamiński (QUICK VOLLEY CREW)42,00
2. Kacper Krawiec (QUICK VOLLEY CREW)38,00
3. Marcin Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)33,00
4. Konrad Wydra (EAGLE SPORT TEAM)32,00
5. Piotr Bednarczyk (EAGLE SPORT TEAM)30,00
6. Tomasz Żmuda (EAGLE SPORT TEAM)29,00
7. Kamil Biela (Amator Volley Team)27,00
8. Sebastian Słodowski (EAGLE SPORT TEAM)25,00
9. Jarosław Sanetra (EAGLE SPORT TEAM)19,00
10. Oskar Węglicki (QUICK VOLLEY CREW)19,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Kamiński1. Michał Kamiński (QUICK VOLLEY CREW)40,00
2. Marcin Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)35,00
3. Tomasz Żmuda (EAGLE SPORT TEAM)34,00
4. Konrad Wydra (EAGLE SPORT TEAM)33,00
5. Kacper Krawiec (QUICK VOLLEY CREW)32,00
6. Kamil Biela (Amator Volley Team)23,00
7. Piotr Bednarczyk (EAGLE SPORT TEAM)22,00
8. Sebastian Słodowski (EAGLE SPORT TEAM)22,00
9. Sławomir Bekier (EAGLE SPORT TEAM)19,00
10. Piotr Krzemiński (QUICK VOLLEY CREW)14,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Radomir Tompór (Amator Volley Team)15,00
2. Tomasz Żmuda (EAGLE SPORT TEAM)15,00
3. Marek Paruzel (EAGLE SPORT TEAM)9,00
4. Piotr Bednarczyk (EAGLE SPORT TEAM)8,00
5. Kamil Biela (Amator Volley Team)8,00
6. Kacper Grądek (EAGLE SPORT TEAM)7,00
7. Dariusz Leder (Amator Volley Team)7,00
8. Michał Kamiński (QUICK VOLLEY CREW)6,00
9. Marcin Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)6,00
10. Piotr Krzemiński (QUICK VOLLEY CREW)6,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Krawczyk1. Marcin Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)13,00
2. Sławomir Bekier (EAGLE SPORT TEAM)11,00
3. Dariusz Leder (Amator Volley Team)8,00
4. Tomasz Orliński (EAGLE SPORT TEAM)8,00
5. Piotr Bednarczyk (EAGLE SPORT TEAM)6,00
6. Kamil Biela (Amator Volley Team)6,00
7. Konrad Wydra (EAGLE SPORT TEAM)6,00
8. Kacper Krawiec (QUICK VOLLEY CREW)4,00
9. Piotr Krzemiński (QUICK VOLLEY CREW)4,00
10. Paweł Mizerek (Amator Volley Team)4,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza finałowa
Finały 3
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(09-06-2022 20:00)
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike0:2Pronetbud vol.3więcej»
(26-05-2022 20:00)
Finały 2
Pronetbud vol.31:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(26-05-2022 19:00)
O miejsce 3:
Będzińskie Tygrysy2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-05-2022 19:00)
Finały 1
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike1:2Pronetbud vol.3więcej»
(19-05-2022 21:00)
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-05-2022 22:00)