Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2021/22 - Faza play-off - Play-off 2: Para 2-7

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Gamza1. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)13,00
2. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)7,00
3. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)5,00
4. Polak (Impact Volleyball Team)5,00
5. Szczepański (Jan Olbracht Super Spike)5,00
6. Nowak (Impact Volleyball Team)4,00
7. Leks (Impact Volleyball Team)3,00
8. Górczyński (Jan Olbracht Super Spike)2,00
9. Ławniczek (Impact Volleyball Team)2,00
10. Cieloszyk (Jan Olbracht Super Spike)1,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Gamza1. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)7,00
2. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)6,00
3. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)4,00
4. Leks (Impact Volleyball Team)3,00
5. Szczepański (Jan Olbracht Super Spike)3,00
6. Polak (Impact Volleyball Team)2,00
7. Czapla (Impact Volleyball Team)1,00
8. Górczyński (Jan Olbracht Super Spike)1,00
9. Ławniczek (Impact Volleyball Team)1,00
10. Naskręt (Jan Olbracht Super Spike)1,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Gamza1. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)11,00
2. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)7,00
3. Polak (Impact Volleyball Team)3,00
4. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)2,00
5. Leks (Impact Volleyball Team)2,00
6. Szczepański (Jan Olbracht Super Spike)2,00
7. Cieloszyk (Jan Olbracht Super Spike)1,00
8. Czapla (Impact Volleyball Team)1,00
9. Górczyński (Jan Olbracht Super Spike)1,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Gamza1. Gamza (Jan Olbracht Super Spike)5,00
2. Cieloszyk (Jan Olbracht Super Spike)1,00
3. Górczyński (Jan Olbracht Super Spike)1,00
4. Kmita (Jan Olbracht Super Spike)1,00
5. Szczepański (Jan Olbracht Super Spike)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Polak1. Polak (Impact Volleyball Team)2,00
2. Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)1,00
3. Kowalski (Impact Volleyball Team)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza finałowa
Finały 3
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(09-06-2022 20:00)
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike0:2Pronetbud vol.3więcej»
(26-05-2022 20:00)
Finały 2
Pronetbud vol.31:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(26-05-2022 19:00)
O miejsce 3:
Będzińskie Tygrysy2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-05-2022 19:00)
Finały 1
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike1:2Pronetbud vol.3więcej»
(19-05-2022 21:00)
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-05-2022 22:00)