Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2021/22



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2021/22 - Faza finałowa - Finały 1: O miejsce 3

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Banasik (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
2. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
3. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
4. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)6,00
5. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
6. Gruszowski (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
7. Sołtysek (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
8. Jagliński (Będzińskie Tygrysy)2,00
9. Kamiński (Będzińskie Tygrysy)2,00
10. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)2,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Banasik (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
2. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
3. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
4. Gruszowski (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
5. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)2,00
6. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)2,00
7. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
8. Kamiński (Będzińskie Tygrysy)1,00
9. Sołtysek (RISER Volley Team Jaworzno)1,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Piwowar1. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
2. Banasik (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
3. Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
4. Gruszowski (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
5. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)3,00
6. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
7. Kamiński (Będzińskie Tygrysy)1,00
8. Rykała (Będzińskie Tygrysy)1,00
9. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)1,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Sołtysek1. Sołtysek (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
2. Gruszowski (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
3. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)1,00
4. Kamiński (Będzińskie Tygrysy)1,00
5. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)1,00
6. Rykała (Będzińskie Tygrysy)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Metrycki1. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)3,00
2. Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)2,00
3. Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza finałowa
Finały 3
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(09-06-2022 20:00)
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike0:2Pronetbud vol.3więcej»
(26-05-2022 20:00)
Finały 2
Pronetbud vol.31:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(26-05-2022 19:00)
O miejsce 3:
Będzińskie Tygrysy2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-05-2022 19:00)
Finały 1
O miejsce 1:
Jan Olbracht Super Spike1:2Pronetbud vol.3więcej»
(19-05-2022 21:00)
O miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-05-2022 22:00)