Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Liderzy statystyk Siatkówka (Sezon 2020/21)

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Gruszecki1. Piotr Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)113,00
2. Maurycy Koćwin (Nocni Kochankowie)84,00
3. Łukasz Kobylski (Nocni Kochankowie)82,00
4. Piotr Polak (Będzińskie Tygrysy)81,00
5. Marcin Gamza (Jan Olbracht Super Spike)78,00
6. Michał Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)73,00
7. Michał Rączka (Jan Olbracht Super Spike)69,00
8. Michał Jankowski (Nocni Kochankowie)63,00
9. Karol Sołtys (Chłopaki nie płaczą)63,00
10. Konrad Wydra (EAGLE SPORT TEAM)62,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Gruszecki1. Piotr Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)61,00
2. Łukasz Kobylski (Nocni Kochankowie)57,00
3. Maurycy Koćwin (Nocni Kochankowie)57,00
4. Marcin Gamza (Jan Olbracht Super Spike)49,00
5. Michał Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)44,00
6. Michał Rączka (Jan Olbracht Super Spike)41,00
7. Konrad Wydra (EAGLE SPORT TEAM)37,00
8. Piotr Polak (Będzińskie Tygrysy)36,00
9. Michał Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)35,00
10. Jacek Kroplewski (QUICK VOLLEY CREW)35,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Gruszecki1. Piotr Gruszecki (QUICK VOLLEY CREW)61,00
2. Łukasz Kobylski (Nocni Kochankowie)57,00
3. Maurycy Koćwin (Nocni Kochankowie)56,00
4. Marcin Gamza (Jan Olbracht Super Spike)55,00
5. Michał Jankowski (Nocni Kochankowie)48,00
6. Michał Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)46,00
7. Konrad Wydra (EAGLE SPORT TEAM)42,00
8. Michał Bordoszewski (Jan Olbracht Super Spike)41,00
9. Piotr Polak (Będzińskie Tygrysy)40,00
10. Marcin Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)36,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Kobylski1. Łukasz Kobylski (Nocni Kochankowie)14,00
2. Mariusz Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)13,00
3. Michał Jankowski (Nocni Kochankowie)13,00
4. Radosław Grzywa (QUICK VOLLEY CREW)11,00
5. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)11,00
6. Jacek Kroplewski (QUICK VOLLEY CREW)10,00
7. Michał Łoziński (RISER Volley Team Jaworzno)10,00
8. Dawid Pająk (Kadra Bobrek Bytom)10,00
9. Michał Rączka (Jan Olbracht Super Spike)10,00
10. Michał Białuski (K.S. Volley Katowice)9,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Krawczyk1. Marcin Krawczyk (QUICK VOLLEY CREW)17,00
2. Maciej Nowociński (Chłopaki nie płaczą)14,00
3. Szymon Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)13,00
4. Piotr Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)11,00
5. Adam Ligęza (K.S. Volley Katowice)11,00
6. Piotr Polak (Będzińskie Tygrysy)11,00
7. Karol Radzik (K.S. Volley Katowice)11,00
8. Michał Uracz (EAGLE SPORT TEAM)11,00
9. Radosław Metrycki (Będzińskie Tygrysy)10,00
10. Mateusz Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)10,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)