Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Mecz: QUICK VOLLEY CREW - K.S. Volley Katowice

LIGA, KOLEJKA 9, 26-11-2020 20:00
QUICK VOLLEY CREW2
25
27
0
23
25
K.S. Volley Katowice

Relacja

 MVP spotkania - Radosław Grzywa

Statystyki

QUICK VOLLEY CREW

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
J.Kroplewski02091140004
P.Gruszecki000111122206
M.Kamiński0102301001
M.Krawczyk0013420002
V.Hychka0021311002
M.Mielnik0000000000
R.Grzywa0010120002

K.S. Volley Katowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
K.Radzik0004400000
A.Wójcicki0005500101
A.Ligęza0033610012
M.Świątek0005501012
M.Białuski0103401001
M.Hadelko0201310001
M.Król0001100000
B.Miklewicz0003312003
A.Górniak0000000000
K.Nowicki0000000000
P.Kołodziejczak0100120002
P.Gawron0000010001

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 10
Liga:
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(26-11-2020 19:00)
Uzupełnienie 5,6,7 i 8 kolejki
QUICK VOLLEY CREW1:2Nocni Kochankowiewięcej»
(19-11-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(19-11-2020 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno0:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(19-11-2020 20:00)
Będzińskie Tygrysy2:0EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(19-11-2020 19:00)
Kolejka 8
Będzińskie Tygrysy0:2QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(12-11-2020 21:00)