Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Mecz: Kadra Bobrek Bytom - Jan Olbracht Super Spike

LIGA, KOLEJKA 7, 05-11-2020 21:00
Kadra Bobrek Bytom0
22
22
2
25
25
Jan Olbracht Super Spike

Relacja

 MVP spotkania - Michał Rączka / Jan olbracht Super Spike

Statystyki

Kadra Bobrek Bytom

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Pająk0006601001
M.Marny0007731004
P.Głowik0205723005
M.Faryna0111310001
J.Grzyb0012300101
P.Jabłoński0000000000
P.Świerc0000020002

Jan Olbracht Super Spike

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Rączka001121321003
D.Kmita0016710001
J.Wanat1024710012
M.Gamza0013410001
M.Bordoszewski0102311002
M.Owczarek0000000011
T.Górczyński0002220103
M.Wydmański0100120024

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)