Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Mecz: Kadra Bobrek Bytom - Będzińskie Tygrysy

LIGA, KOLEJKA 5, 22-10-2020 21:00
Kadra Bobrek Bytom2
25
21
15
1
22
25
4
Będzińskie Tygrysy

Relacja

 MVP spotkania - Mirosław Marny / Kadra Bobrek Bytom

Statystyki

Kadra Bobrek Bytom

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Marny310121631105
P.Głowik0009911002
P.Balcerzak0021300000
P.Jabłoński0002200101
M.Górecki0000000000
P.Świerc0000000000
S.Chaiński1100220002
M.Faryna0012321003
D.Pająk0006634108

Będzińskie Tygrysy

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
P.Polak02091131004
R.Metrycki0115730003
G.Leks0002200000
T.Kita1015732005
M.Jakubczyk0102311002
K.Słomczyński0000000000
O.Terefeńko0000000000
P.Kamiński0010110023

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)