Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Mecz: Chłopaki nie płaczą - Będzińskie Tygrysy

LIGA, KOLEJKA 5, 22-10-2020 20:00
Chłopaki nie płaczą1
16
25
4
2
25
17
15
Będzińskie Tygrysy

Relacja

 MVP spotkania - Mariusz Jakubczyk / Będzińskie Tygrysy

Statystyki

Chłopaki nie płaczą

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Nowociński1025812014
A.Michna1012410012
K.Sołtys0004421003
M.Zaczyk0004421003
Ł.Piętak0004422004
K.Zakrzowski0010121115

Będzińskie Tygrysy

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Jakubczyk0004400000
R.Metrycki0035812014
P.Polak03251022307
T.Kita1004501012
P.Kamiński0200200000
G.Leks0021300202
K.Słomczyński0101210001
O.Terefeńko0001100000

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 5
Liga:
Kadra Bobrek Bytom2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(22-10-2020 21:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(22-10-2020 20:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(22-10-2020 19:00)
Uzupełnienie 1,2,3 i 4 kolejki
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(15-10-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(15-10-2020 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(15-10-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:1Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(15-10-2020 19:00)
Kolejka 4
QUICK VOLLEY CREW1:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(08-10-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM0:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(08-10-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:1Chłopaki nie płacząwięcej»
(08-10-2020 19:00)
Kolejka 3
K.S. Volley Katowice1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(01-10-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(01-10-2020 20:00)