Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Mecz: Chłopaki nie płaczą - Będzińskie Tygrysy

LIGA, KOLEJKA 5, 22-10-2020 20:00
Chłopaki nie płaczą1
16
25
4
2
25
17
15
Będzińskie Tygrysy

Relacja

 MVP spotkania - Mariusz Jakubczyk / Będzińskie Tygrysy

Statystyki

Chłopaki nie płaczą

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Nowociński1025812014
A.Michna1012410012
K.Sołtys0004421003
M.Zaczyk0004421003
Ł.Piętak0004422004
K.Zakrzowski0010121115

Będzińskie Tygrysy

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Jakubczyk0004400000
R.Metrycki0035812014
P.Polak03251022307
T.Kita1004501012
P.Kamiński0200200000
G.Leks0021300202
K.Słomczyński0101210001
O.Terefeńko0001100000

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)