Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk Siatkówka (Sezon 2019/20)

Najlepiej punktuj±cy

#Zawodnik#
Cukier1. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)149,00
2. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)135,00
3. Mateusz Trzop (KS Triumf Nakło ¦l±skie)110,00
4. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)104,00
5. Marcin Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)99,00
6. Marcin Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)97,00
7. Piotr Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)95,00
8. Radosław Metrycki (Będzińskie Tygrysy)94,00
9. Tomasz Żukowski (Chłopaki nie płacz±)92,00
10. Tomasz WoĹ‚oszyn (KS Triumf Nakło ¦l±skie)90,00

Najskuteczniej atakuj±cy

#Zawodnik#
Cukier1. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)85,00
2. Piotr Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)72,00
3. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)71,00
4. Marcin Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)67,00
5. Marcin Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)63,00
6. Mariusz Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)57,00
7. Michał Piechaczek (K.S. Volley Katowice)57,00
8. Krystian Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)56,00
9. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)56,00
10. Tomasz Żukowski (Chłopaki nie płacz±)55,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Cukier1. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)84,00
2. Piotr Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)73,00
3. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)66,00
4. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)57,00
5. Michał Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)54,00
6. Mateusz Zaczyk (Chłopaki nie płacz±)53,00
7. Krystian Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)52,00
8. Radosław Metrycki (Będzińskie Tygrysy)52,00
9. Mariusz Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)48,00
10. Marcin Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)48,00

Najlepiej serwuj±cy

#Zawodnik#
Wanat1. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)26,00
2. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)21,00
3. Jakub Chudyba (Jan Olbracht Volleybeer Team)18,00
4. Tomasz Żukowski (Chłopaki nie płacz±)14,00
5. Andrzej Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)13,00
6. Dawid Skonieczny (SGON Volleyball Team)13,00
7. Krzysztof Zakrzowski (Chłopaki nie płacz±)13,00
8. Michał Piechaczek (K.S. Volley Katowice)12,00
9. Piotr Polak (Będzińskie Tygrysy)12,00
10. Paweł Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)11,00

Najlepiej blokuj±cy

#Zawodnik#
Lipiarz1. Michał Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)31,00
2. Tomasz WoĹ‚oszyn (KS Triumf Nakło ¦l±skie)21,00
3. Arkadiusz Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)19,00
4. Mateusz Trzop (KS Triumf Nakło ¦l±skie)19,00
5. Piotr Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)16,00
6. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)16,00
7. Adam Ligęza (K.S. Volley Katowice)16,00
8. Radosław Metrycki (Będzińskie Tygrysy)16,00
9. Szymon Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)15,00
10. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)13,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)