Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: SGON Volleyball Team - Jan Olbracht Volleybeer Team

LIGA, KOLEJKA 18, 27-02-2020 20:00
SGON Volleyball Team0
17
18
2
25
25
Jan Olbracht Volleybeer Team

Relacja

 MVP spotkania - Michał Oleksy / Jan Olbracht Volleybeer Team

Statystyki

SGON Volleyball Team

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Białuski0005511002
K.Sułkowski0101200000
P.Baran0100101001
A.Górniak0000000000
D.Zubrzycki0002210023
P.Gut0000000011
A.Konwisorz0000000011
D.Skonieczny0104542028
M.Wątroba0011203216

Jan Olbracht Volleybeer Team

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
B.Cukier21081121104
J.Wanat0004410012
K.Czekała0003310102
J.Chudyba0123630115
M.Oleksy0102330003
D.Kmita0000000000
M.Wydmański0000011002

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)