Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Mecz: Kadra Bobrek Bytom - Do Odcięcia Miechowice

LIGA, UZUPEłNIENIE 14, 15, 16 I 17 K, 20-02-2020 19:00
Kadra Bobrek Bytom2
25
15
15
1
21
25
9
Do Odcięcia Miechowice

Relacja

 MVP spotkania - Piotr Balcerzak / Kadra Bobrek Bytom

Statystyki

Kadra Bobrek Bytom

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
P.Balcerzak0143801001
A.Bartosiak1031501001
M.Faryna0102300000
M.Szumowski0006612003
P.Świerc0101210001
R.Markewka0003311002
M.Górecki0000000000
D.Pająk0004423005

Do Odcięcia Miechowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Król03191311013
Ł.Kobylski0206812003
M.Mańkowski00191032106
A.Żak0032510102
M.Murdzek0000000000
P.Jodłowski0004431004
P.Kobyłecki0002211013
B.Tekielak0000010001

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)