Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: Kadra Bobrek Bytom - Do Odcięcia Miechowice

LIGA, UZUPEłNIENIE 14, 15, 16 I 17 K, 20-02-2020 19:00
Kadra Bobrek Bytom2
25
15
15
1
21
25
9
Do Odcięcia Miechowice

Relacja

 MVP spotkania - Piotr Balcerzak / Kadra Bobrek Bytom

Statystyki

Kadra Bobrek Bytom

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
P.Balcerzak0143801001
A.Bartosiak1031501001
M.Faryna0102300000
M.Szumowski0006612003
P.Świerc0101210001
R.Markewka0003311002
M.GĂłrecki0000000000
D.Pająk0004423005

Do Odcięcia Miechowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Król03191311013
Ł.Kobylski0206812003
M.Mańkowski00191032106
A.Żak0032510102
M.Murdzek0000000000
P.Jodłowski0004431004
P.Kobyłecki0002211013
B.Tekielak0000010001

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 14, 15, 16 i 17 k
Liga:
SGON Volleyball Team1:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(20-02-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(20-02-2020 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:1Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(20-02-2020 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(20-02-2020 19:00)
Kolejka 17
KS Triumf Nakło Śląskie2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(13-02-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-02-2020 19:00)
Kolejka 16
Kadra Bobrek Bytom1:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(06-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(06-02-2020 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(06-02-2020 19:00)
Kolejka 15
Chłopaki nie płaczą0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(30-01-2020 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(30-01-2020 20:00)