Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: KS Triumf Nakło Śląskie - Jan Olbracht Volleybeer Team

LIGA, KOLEJKA 13, 09-01-2020 20:00
KS Triumf Nakło Śląskie0
22
23
2
25
25
Jan Olbracht Volleybeer Team

Relacja

 MVP spotkania - Jakub Wanat - Jan Olbracht Volleybeer Team

Statystyki

KS Triumf Nakło Śląskie

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Ferdyn0111320002
Ĺ.Sap0003320103
M.Chmiela0000000000
T.Kępa0000000000
M.Trzop0011220103
R.Pawlik1001230003
M.Kraicer0000000101
A.Ochman0002230104

Jan Olbracht Volleybeer Team

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
J.Wanat11091141207
M.Oleksy0013430003
K.Mołczan0101210102
B.Cukier0107844008
D.Kmita0004432106
M.Wydmański0001120114

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 14, 15, 16 i 17 k
Liga:
SGON Volleyball Team1:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(20-02-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(20-02-2020 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:1Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(20-02-2020 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(20-02-2020 19:00)
Kolejka 17
KS Triumf Nakło Śląskie2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(13-02-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-02-2020 19:00)
Kolejka 16
Kadra Bobrek Bytom1:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(06-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(06-02-2020 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(06-02-2020 19:00)
Kolejka 15
Chłopaki nie płaczą0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(30-01-2020 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(30-01-2020 20:00)