Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: KS Triumf Nakło Śląskie - Do Odcięcia Miechowice

LIGA, KOLEJKA 9, 28-11-2019 19:00
KS Triumf Nakło Śląskie1
25
21
5
2
21
25
15
Do Odcięcia Miechowice

Relacja

 MVP spotkania - Łukasz Kobylski / Do Odcięcia Miechowice

Statystyki

KS Triumf Nakło Śląskie

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Trzop200101213105
T.Wołoszyn12191321216
Ł.Sap0003310012
D.Moczek0000000000
M.Chmiela0000000000
T.Kępa0000000000
M.Wołoszyn0010110102
R.Pawlik0006642107
M.Kraicer0000001001

Do Odcięcia Miechowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
Ł.Kobylski1115810001
M.Mańkowski0306913004
A.Żak1006711013
K.Kruppa0006610012
M.Miłkowski0003301102
P.Kobyłecki0100110001
B.Tekielak0000000000
D.Łapka0021311013

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 11
Liga:
Chłopaki nie płaczą1:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(12-12-2019 21:00)
KS Triumf Nakło Śląskie1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(12-12-2019 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(12-12-2019 19:00)
Kolejka 10
Chłopaki nie płaczą1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(05-12-2019 21:00)
Będzińskie Tygrysy0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(05-12-2019 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(05-12-2019 19:00)
Kolejka 9
Chłopaki nie płaczą0:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(28-11-2019 22:00)
Kadra Bobrek Bytom1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(28-11-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice1:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(28-11-2019 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie1:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(28-11-2019 19:00)
Uzupełnienie 5, 6, 7 i 8 kolej
Jan Olbracht Volleybeer Team1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(21-11-2019 22:00)
KS Triumf Nakło Śląskie2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(21-11-2019 21:00)