Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: KS Triumf Nakło Śląskie - Do Odcięcia Miechowice

LIGA, KOLEJKA 9, 28-11-2019 19:00
KS Triumf Nakło Śląskie1
25
21
5
2
21
25
15
Do Odcięcia Miechowice

Relacja

 MVP spotkania - Łukasz Kobylski / Do Odcięcia Miechowice

Statystyki

KS Triumf Nakło Śląskie

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Trzop200101213105
T.Wołoszyn12191321216
Ĺ.Sap0003310012
D.Moczek0000000000
M.Chmiela0000000000
T.Kępa0000000000
M.Wołoszyn0010110102
R.Pawlik0006642107
M.Kraicer0000001001

Do Odcięcia Miechowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
Ł.Kobylski1115810001
M.Mańkowski0306913004
A.Żak1006711013
K.Kruppa0006610012
M.Miłkowski0003301102
P.Kobyłecki0100110001
B.Tekielak0000000000
D.Łapka0021311013

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 14
Liga:
K.S. Volley Katowice0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(23-01-2020 21:00)
SGON Volleyball Team0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(23-01-2020 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(23-01-2020 19:00)
Uzupełnienie 10, 11, 12 i 13 k
Kadra Bobrek Bytom2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(16-01-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(16-01-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(16-01-2020 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(16-01-2020 19:00)
Kolejka 13
Będzińskie Tygrysy1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(09-01-2020 21:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(09-01-2020 20:00)
Do Odcięcia Miechowice2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(09-01-2020 19:00)
Kolejka 12
Kadra Bobrek Bytom2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(19-12-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-12-2019 20:00)