Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: KS Triumf Nakło Śląskie - Do Odcięcia Miechowice

LIGA, KOLEJKA 9, 28-11-2019 19:00
KS Triumf Nakło Śląskie1
25
21
5
2
21
25
15
Do Odcięcia Miechowice

Relacja

 MVP spotkania - Łukasz Kobylski / Do Odcięcia Miechowice

Statystyki

KS Triumf Nakło Śląskie

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Trzop200101213105
T.Wołoszyn12191321216
Ĺ.Sap0003310012
D.Moczek0000000000
M.Chmiela0000000000
T.Kępa0000000000
M.Wołoszyn0010110102
R.Pawlik0006642107
M.Kraicer0000001001

Do Odcięcia Miechowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
Ł.Kobylski1115810001
M.Mańkowski0306913004
A.Żak1006711013
K.Kruppa0006610012
M.Miłkowski0003301102
P.Kobyłecki0100110001
B.Tekielak0000000000
D.Łapka0021311013

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)