Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: Do Odcięcia Miechowice - SGON Volleyball Team

LIGA, KOLEJKA 3, 05-03-2020 20:00
Do Odcięcia Miechowice2
25
24
15
1
19
26
13
SGON Volleyball Team

Relacja

 MVP spotkania - Krystian Kruppa / Do Odcięcia Miechowice

Statystyki

Do Odcięcia Miechowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
K.Kruppa001121321003
D.Łapka0105600000
M.Mańkowski0114640004
B.Tekielak0100110001
M.Miłkowski0000000000
B.Zgajewski0000000000
P.Jodłowski1106852119
A.Żak0002212104
P.Kobyłecki1100240015

SGON Volleyball Team

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Wątroba0113500011
D.Skonieczny0027941207
P.Baran0003320002
A.Górniak0000000000
M.Białuski0016712317
A.Konwisorz0110230025
P.Gut0000031004

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)