Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: Chłopaki nie płaczą - K.S. Volley Katowice

LIGA, KOLEJKA 9, 28-11-2019 22:00
Chłopaki nie płaczą0
23
24
2
25
26
K.S. Volley Katowice

Relacja

 MVP spotkania - Maciej Król / KS. Volley Katowice

Statystyki

Chłopaki nie płaczą

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Zaczyk0008802002
T.Żukowski0105631004
M.Dobrowolski0112401113
K.Sołtys2016932308
A.Michna0000000000
S.Szudy0000000000
J.Micał0000000000
M.Nowociński0002221003
K.Zakrzowski0000031004

K.S. Volley Katowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Piechaczek20081041005
A.Wójcicki0003300000
P.Gawron0011200011
M.Świątek0001100000
M.Kulik0221531004
P.Kołodziejczak0005512115
T.Dunaj0000000000
K.Nowicki0000000000
M.Król0010120002

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 11
Liga:
Chłopaki nie płaczą1:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(12-12-2019 21:00)
KS Triumf Nakło Śląskie1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(12-12-2019 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(12-12-2019 19:00)
Kolejka 10
Chłopaki nie płaczą1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(05-12-2019 21:00)
Będzińskie Tygrysy0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(05-12-2019 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(05-12-2019 19:00)
Kolejka 9
Chłopaki nie płaczą0:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(28-11-2019 22:00)
Kadra Bobrek Bytom1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(28-11-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice1:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(28-11-2019 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie1:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(28-11-2019 19:00)
Uzupełnienie 5, 6, 7 i 8 kolej
Jan Olbracht Volleybeer Team1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(21-11-2019 22:00)
KS Triumf Nakło Śląskie2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(21-11-2019 21:00)