Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: Chłopaki nie płaczą - Będzińskie Tygrysy

LIGA, KOLEJKA 17, 13-02-2020 19:00
Chłopaki nie płaczą1
25
16
13
2
17
25
15
Będzińskie Tygrysy

Relacja

MVP spotkania - Radosław Metrycki / Będzińskie Tygrysy

Statystyki

Chłopaki nie płaczą

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
T.Żukowski101111321003
M.Zaczyk0015601001
M.Dobrowolski0020201001
K.Sołtys0106712126
A.Michna0000000000
K.Zakrzowski1002350027

Będzińskie Tygrysy

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
R.Metrycki013131732027
T.Kita0015600000
M.Jakubczyk0014510001
P.Polak0007721003
G.Leks0002200000
P.Sojda0000000000
K.Stemplewski0000010012
K.Słomczyński0000011002

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 14, 15, 16 i 17 k
Liga:
SGON Volleyball Team1:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(20-02-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(20-02-2020 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:1Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(20-02-2020 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(20-02-2020 19:00)
Kolejka 17
KS Triumf Nakło Śląskie2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(13-02-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-02-2020 19:00)
Kolejka 16
Kadra Bobrek Bytom1:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(06-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(06-02-2020 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(06-02-2020 19:00)
Kolejka 15
Chłopaki nie płaczą0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(30-01-2020 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(30-01-2020 20:00)