Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Mecz: Będzińskie Tygrysy - Chłopaki nie płaczą

LIGA, KOLEJKA 8, 14-11-2019 19:00
Będzińskie Tygrysy2
25
25
0
22
23
Chłopaki nie płaczą

Relacja

 MVP spotkania - Katarzyna Słodczyk / Będzińskie Tygrysy

Statystyki

Będzińskie Tygrysy

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Jakubczyk0117910113
R.Metrycki000101012115
G.Leks0003310001
K.Słodczyk0001100000
K.Stemplewski0201320002
T.Kita0003310113
P.Sojda0000001001
K.Słomczyński0000011013

Chłopaki nie płaczą

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
T.Żukowski0016720024
M.Dobrowolski0002210001
K.Sołtys0117932218
M.Nowociński0012310102
S.Szudy0000000000
G.Bielec0000000000
P.Grabowski0002211103
K.Zakrzowski0021311024

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)