Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk Siatkówka (Sezon 2019/20): Liga

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Cukier1. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)138,00
2. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)131,00
3. Mateusz Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)97,00
4. Radosław Metrycki (Będzińskie Tygrysy)94,00
5. Marcin Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)91,00
6. Piotr Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)88,00
7. Tomasz Kita (Będzińskie Tygrysy)88,00
8. Marcin Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)88,00
9. Piotr Polak (Będzińskie Tygrysy)88,00
10. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)83,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Cukier1. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)79,00
2. Piotr Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)67,00
3. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)67,00
4. Marcin Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)60,00
5. Marcin Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)59,00
6. Mariusz Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)57,00
7. Michał Piechaczek (K.S. Volley Katowice)57,00
8. Radosław Metrycki (Będzińskie Tygrysy)51,00
9. Tomasz Żukowski (Chłopaki nie płaczą)49,00
10. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)48,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Cukier1. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)77,00
2. Piotr Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)68,00
3. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)64,00
4. Radosław Metrycki (Będzińskie Tygrysy)52,00
5. Mariusz Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)48,00
6. Marcin Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)46,00
7. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)46,00
8. Michał Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)45,00
9. Mateusz Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)45,00
10. Mateusz Świątek (K.S. Volley Katowice)44,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Wanat1. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)26,00
2. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)18,00
3. Jakub Chudyba (Jan Olbracht Volleybeer Team)17,00
4. Andrzej Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)13,00
5. Krzysztof Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)13,00
6. Michał Piechaczek (K.S. Volley Katowice)12,00
7. Piotr Polak (Będzińskie Tygrysy)12,00
8. Dawid Skonieczny (SGON Volleyball Team)12,00
9. Tomasz Żukowski (Chłopaki nie płaczą)11,00
10. Marcin Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)10,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Lipiarz1. Michał Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)26,00
2. Tomasz Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)18,00
3. Arkadiusz Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)17,00
4. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)16,00
5. Radosław Metrycki (Będzińskie Tygrysy)16,00
6. Piotr Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)15,00
7. Mateusz Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)15,00
8. Adam Ligęza (K.S. Volley Katowice)14,00
9. Szymon Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)13,00
10. Damian Łapka (Do Odcięcia Miechowice)12,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 14, 15, 16 i 17 k
Liga:
SGON Volleyball Team1:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(20-02-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(20-02-2020 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:1Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(20-02-2020 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(20-02-2020 19:00)
Kolejka 17
KS Triumf Nakło Śląskie2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(13-02-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-02-2020 19:00)
Kolejka 16
Kadra Bobrek Bytom1:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(06-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(06-02-2020 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(06-02-2020 19:00)
Kolejka 15
Chłopaki nie płaczą0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(30-01-2020 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(30-01-2020 20:00)