Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk Siatkówka (Sezon 2019/20): Liga

Najlepiej punktuj±cy

#Zawodnik#
Wanat1. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)103,00
2. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)86,00
3. Michał Piechaczek (K.S. Volley Katowice)64,00
4. Mateusz Trzop (KS Triumf Nakło ¦l±skie)64,00
5. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)56,00
6. Tomasz Wołoszyn (KS Triumf Nakło ¦l±skie)56,00
7. Krystian Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)54,00
8. Marcin Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)49,00
9. Radosław Metrycki (Będzińskie Tygrysy)49,00
10. Mateusz Zaczyk (Chłopaki nie płacz±)49,00

Najskuteczniej atakuj±cy

#Zawodnik#
Cukier1. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)52,00
2. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)50,00
3. Michał Piechaczek (K.S. Volley Katowice)48,00
4. Mariusz Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)35,00
5. Krystian Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)34,00
6. Marcin Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)33,00
7. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)33,00
8. Piotr Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)31,00
9. Mateusz Trzop (KS Triumf Nakło ¦l±skie)31,00
10. Mateusz Zaczyk (Chłopaki nie płacz±)30,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Cukier1. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)57,00
2. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)57,00
3. Mateusz Trzop (KS Triumf Nakło ¦l±skie)41,00
4. Michał Piechaczek (K.S. Volley Katowice)40,00
5. Mateusz Zaczyk (Chłopaki nie płacz±)36,00
6. Piotr Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)32,00
7. Tomasz Wołoszyn (KS Triumf Nakło ¦l±skie)32,00
8. Michał Faryna (Kadra Bobrek Bytom)30,00
9. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)30,00
10. Krystian Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)29,00

Najlepiej serwuj±cy

#Zawodnik#
Wanat1. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)24,00
2. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)13,00
3. Dawid Skonieczny (SGON Volleyball Team)10,00
4. Michał Piechaczek (K.S. Volley Katowice)9,00
5. Jakub Chudyba (Jan Olbracht Volleybeer Team)8,00
6. Mateusz Trzop (KS Triumf Nakło ¦l±skie)8,00
7. Tomasz Wołoszyn (KS Triumf Nakło ¦l±skie)8,00
8. Tomasz Żukowski (Chłopaki nie płacz±)8,00
9. Paweł Baran (SGON Volleyball Team)7,00
10. Piotr Polak (Będzińskie Tygrysy)7,00

Najlepiej blokuj±cy

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Tomasz Wołoszyn (KS Triumf Nakło ¦l±skie)14,00
2. Michał Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)10,00
3. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)9,00
4. Michał Faryna (Kadra Bobrek Bytom)9,00
5. Mateusz Trzop (KS Triumf Nakło ¦l±skie)9,00
6. Damian Łapka (Do Odcięcia Miechowice)8,00
7. Mateusz Zaczyk (Chłopaki nie płacz±)8,00
8. Piotr Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)7,00
9. Arkadiusz Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)7,00
10. Piotr Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)7,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 11
Liga:
Chłopaki nie płacz±1:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(12-12-2019 21:00)
KS Triumf Nakło ¦l±skie1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(12-12-2019 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(12-12-2019 19:00)
Kolejka 10
Chłopaki nie płacz±1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(05-12-2019 21:00)
Będzińskie Tygrysy0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(05-12-2019 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(05-12-2019 19:00)
Kolejka 9
Chłopaki nie płacz±0:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(28-11-2019 22:00)
Kadra Bobrek Bytom1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(28-11-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice1:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(28-11-2019 20:00)
KS Triumf Nakło ¦l±skie1:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(28-11-2019 19:00)
Uzupełnienie 5, 6, 7 i 8 kolej
Jan Olbracht Volleybeer Team1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(21-11-2019 22:00)
KS Triumf Nakło ¦l±skie2:0Chłopaki nie płacz±więcej»
(21-11-2019 21:00)