Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk Siatkówka (Sezon 2019/20)

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Wanat1. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)67,00
2. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)57,00
3. Radosław Metrycki (Będzińskie Tygrysy)49,00
4. Krystian Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)46,00
5. Mariusz Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)40,00
6. Piotr Polak (Będzińskie Tygrysy)40,00
7. Tomasz Kita (Będzińskie Tygrysy)37,00
8. Andrzej Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)36,00
9. Michał Piechaczek (K.S. Volley Katowice)35,00
10. Dawid Skonieczny (SGON Volleyball Team)35,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Cukier1. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)35,00
2. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)31,00
3. Mariusz Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)30,00
4. Krystian Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)27,00
5. Radosław Metrycki (Będzińskie Tygrysy)27,00
6. Michał Piechaczek (K.S. Volley Katowice)25,00
7. Andrzej Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)23,00
8. Mateusz Król (Do Odcięcia Miechowice)19,00
9. Marcin Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)19,00
10. Piotr Polak (Będzińskie Tygrysy)17,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Wanat1. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)38,00
2. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)36,00
3. Mariusz Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)25,00
4. Krystian Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)24,00
5. Radosław Metrycki (Będzińskie Tygrysy)23,00
6. Andrzej Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)22,00
7. Michał Piechaczek (K.S. Volley Katowice)20,00
8. Michał Faryna (Kadra Bobrek Bytom)18,00
9. Mateusz Król (Do Odcięcia Miechowice)18,00
10. Daniel Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)15,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Wanat1. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)17,00
2. Dawid Skonieczny (SGON Volleyball Team)8,00
3. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)7,00
4. Piotr Polak (Będzińskie Tygrysy)7,00
5. Michał Rączka (Jan Olbracht Volleybeer Team)7,00
6. Paweł Baran (SGON Volleyball Team)6,00
7. Andrzej Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)6,00
8. Tomasz Kita (Będzińskie Tygrysy)6,00
9. Karol Stemplewski (Będzińskie Tygrysy)6,00
10. Krystian Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)5,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Tomasz Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)8,00
2. Mateusz Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)7,00
3. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)6,00
4. Michał Faryna (Kadra Bobrek Bytom)5,00
5. Radosław Metrycki (Będzińskie Tygrysy)5,00
6. Szymon Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)5,00
7. Adam Żak (Do Odcięcia Miechowice)5,00
8. Piotr Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)4,00
9. Piotr Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
10. Daniel Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)4,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 8
Liga:
K.S. Volley Katowice2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(14-11-2019 21:00)
SGON Volleyball Team0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(14-11-2019 20:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-11-2019 19:00)
Kolejka 7
SGON Volleyball Team0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(07-11-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(07-11-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(07-11-2019 19:00)
Kolejka 6
Chłopaki nie płaczą0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(31-10-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(31-10-2019 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(31-10-2019 19:00)
Kolejka 5
Będzińskie Tygrysy2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(24-10-2019 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(24-10-2019 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(24-10-2019 19:00)