Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Terminarz Siatkówka (Sezon 2019/20) - Faza zasadnicza

Kolejka 1 (2019-09-19)

Kadra Bobrek Bytom-:-Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-09-2019 19:00)
SGON Volleyball Team-:-Chłopaki nie płacz±więcej»
(19-09-2019 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team-:-Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(19-09-2019 21:00)

Kolejka 2 (2019-09-26)

K.S. Volley Katowice-:-Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(26-09-2019 19:00)
SGON Volleyball Team-:-KS Triumf Nakło ¦l±skiewięcej»
(26-09-2019 20:00)
Będzińskie Tygrysy-:-Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(26-09-2019 21:00)

Kolejka 4 (2019-10-10)

RISER Volley Team Jaworzno-:-Będzińskie Tygrysywięcej»
(10-10-2019 19:00)
K.S. Volley Katowice-:-Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(10-10-2019 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team-:-KS Triumf Nakło ¦l±skiewięcej»
(10-10-2019 21:00)

Uzupełnienie 1, 2, 3 i 4 kolej (2019-10-17)

RISER Volley Team Jaworzno-:-KS Triumf Nakło ¦l±skiewięcej»
(17-10-2019 19:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team-:-K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-10-2019 20:00)
SGON Volleyball Team-:-Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-10-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice-:-Chłopaki nie płacz±więcej»
(17-10-2019 22:00)

Kolejka 5 (2019-10-24)

Jan Olbracht Volleybeer Team-:-Będzińskie Tygrysywięcej»
(24-10-2019 19:00)
RISER Volley Team Jaworzno-:-SGON Volleyball Teamwięcej»
(24-10-2019 20:00)
Będzińskie Tygrysy-:-K.S. Volley Katowicewięcej»
(24-10-2019 21:00)

Kolejka 6 (2019-10-31)

KS Triumf Nakło ¦l±skie-:-Będzińskie Tygrysywięcej»
(31-10-2019 19:00)
Do Odcięcia Miechowice-:-RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(31-10-2019 20:00)
Chłopaki nie płacz±-:-Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(31-10-2019 21:00)

Kolejka 7 (2019-11-07)

K.S. Volley Katowice-:-RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(07-11-2019 19:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team-:-Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(07-11-2019 20:00)
SGON Volleyball Team-:-Będzińskie Tygrysywięcej»
(07-11-2019 21:00)

Kolejka 8 (2019-11-14)

Będzińskie Tygrysy-:-Chłopaki nie płacz±więcej»
(14-11-2019 19:00)
SGON Volleyball Team-:-Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(14-11-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice-:-KS Triumf Nakło ¦l±skiewięcej»
(14-11-2019 21:00)

Uzupełnienie 5, 6, 7 i 8 kolej (2019-11-21)

Do Odcięcia Miechowice-:-Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(21-11-2019 19:00)
K.S. Volley Katowice-:-SGON Volleyball Teamwięcej»
(21-11-2019 20:00)
KS Triumf Nakło ¦l±skie-:-Chłopaki nie płacz±więcej»
(21-11-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team-:-RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(21-11-2019 22:00)

Kolejka 9 (2019-11-28)

KS Triumf Nakło ¦l±skie-:-Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(28-11-2019 19:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team-:-SGON Volleyball Teamwięcej»
(28-11-2019 20:00)
Kadra Bobrek Bytom-:-RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(28-11-2019 21:00)
Chłopaki nie płacz±-:-K.S. Volley Katowicewięcej»
(28-11-2019 22:00)

Kolejka 10 (2019-12-05)

Do Odcięcia Miechowice-:-Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(05-12-2019 19:00)
Będzińskie Tygrysy-:-Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(05-12-2019 20:00)
Chłopaki nie płacz±-:-SGON Volleyball Teamwięcej»
(05-12-2019 21:00)

Kolejka 11 (2019-12-12)

Kadra Bobrek Bytom-:-K.S. Volley Katowicewięcej»
(12-12-2019 19:00)
KS Triumf Nakło ¦l±skie-:-SGON Volleyball Teamwięcej»
(12-12-2019 20:00)
Chłopaki nie płacz±-:-Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(12-12-2019 21:00)

Kolejka 12 (2019-12-19)

Chłopaki nie płacz±-:-RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-12-2019 19:00)
Do Odcięcia Miechowice-:-Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-12-2019 20:00)
Kadra Bobrek Bytom-:-KS Triumf Nakło ¦l±skiewięcej»
(19-12-2019 21:00)

Kolejka 13 (2020-01-09)

Do Odcięcia Miechowice-:-K.S. Volley Katowicewięcej»
(09-01-2020 19:00)
KS Triumf Nakło ¦l±skie-:-Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(09-01-2020 20:00)
Będzińskie Tygrysy-:-RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(09-01-2020 21:00)

Uzupełnienie 10, 11, 12 i 13 k (2020-01-16)

KS Triumf Nakło ¦l±skie-:-RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(16-01-2020 19:00)
K.S. Volley Katowice-:-Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(16-01-2020 20:00)
Chłopaki nie płacz±-:-Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(16-01-2020 21:00)
Kadra Bobrek Bytom-:-SGON Volleyball Teamwięcej»
(16-01-2020 22:00)

Kolejka 14 (2020-01-23)

Jan Olbracht Volleybeer Team-:-Chłopaki nie płacz±więcej»
(23-01-2020 19:00)
SGON Volleyball Team-:-RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(23-01-2020 20:00)
K.S. Volley Katowice-:-Będzińskie Tygrysywięcej»
(23-01-2020 21:00)

Kolejka 15 (2020-01-30)

Będzińskie Tygrysy-:-KS Triumf Nakło ¦l±skiewięcej»
(30-01-2020 19:00)
Kadra Bobrek Bytom-:-Chłopaki nie płacz±więcej»
(30-01-2020 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno-:-Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(30-01-2020 21:00)

Kolejka 16 (2020-02-06)

RISER Volley Team Jaworzno-:-K.S. Volley Katowicewięcej»
(06-02-2020 19:00)
Będzińskie Tygrysy-:-SGON Volleyball Teamwięcej»
(06-02-2020 20:00)
Kadra Bobrek Bytom-:-Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(06-02-2020 21:00)

Kolejka 17 (2020-02-13)

Chłopaki nie płacz±-:-Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-02-2020 19:00)
Do Odcięcia Miechowice-:-SGON Volleyball Teamwięcej»
(13-02-2020 20:00)
KS Triumf Nakło ¦l±skie-:-K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-02-2020 21:00)

Uzupełnienie 14, 15, 16 i 17 k (2020-02-20)

Kadra Bobrek Bytom-:-Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(20-02-2020 19:00)
RISER Volley Team Jaworzno-:-Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(20-02-2020 20:00)
Chłopaki nie płacz±-:-KS Triumf Nakło ¦l±skiewięcej»
(20-02-2020 21:00)
SGON Volleyball Team-:-K.S. Volley Katowicewięcej»
(20-02-2020 22:00)

Kolejka 18 (2020-02-27)

RISER Volley Team Jaworzno-:-Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(27-02-2020 19:00)
SGON Volleyball Team-:-Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(27-02-2020 20:00)
K.S. Volley Katowice-:-Chłopaki nie płacz±więcej»
(27-02-2020 21:00)
Do Odcięcia Miechowice-:-KS Triumf Nakło ¦l±skiewięcej»
(27-02-2020 22:00)

Kolejka 3 (2020-03-05)

RISER Volley Team Jaworzno-:-Chłopaki nie płacz±więcej»
(05-03-2020 19:00)
Będzińskie Tygrysy-:-Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(05-03-2020 20:00)
KS Triumf Nakło ¦l±skie-:-Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(05-03-2020 21:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 8
Liga:
K.S. Volley Katowice2:0KS Triumf Nakło ¦l±skiewięcej»
(14-11-2019 21:00)
SGON Volleyball Team0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(14-11-2019 20:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Chłopaki nie płacz±więcej»
(14-11-2019 19:00)
Kolejka 7
SGON Volleyball Team0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(07-11-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(07-11-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(07-11-2019 19:00)
Kolejka 6
Chłopaki nie płacz±0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(31-10-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(31-10-2019 20:00)
KS Triumf Nakło ¦l±skie0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(31-10-2019 19:00)
Kolejka 5
Będzińskie Tygrysy2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(24-10-2019 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(24-10-2019 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(24-10-2019 19:00)