Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2020/21



Wyniki Siatkówka (Sezon 2019/20) - Faza zasadnicza

Kolejka 3 (2020-03-05)

RISER Volley Team Jaworzno2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(05-03-2020 19:00)
Do Odcięcia Miechowice2:1SGON Volleyball Teamwięcej»
(05-03-2020 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(05-03-2020 21:00)

Kolejka 18 (2020-02-27)

RISER Volley Team Jaworzno2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(27-02-2020 19:00)
SGON Volleyball Team0:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(27-02-2020 20:00)
K.S. Volley Katowice2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(27-02-2020 21:00)
Do Odcięcia Miechowice2:1KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(27-02-2020 22:00)

Uzupełnienie 14, 15, 16 i 17 k (2020-02-20)

Kadra Bobrek Bytom2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(20-02-2020 19:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:1Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(20-02-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(20-02-2020 21:00)
SGON Volleyball Team1:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(20-02-2020 22:00)

Kolejka 17 (2020-02-13)

Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-02-2020 19:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(13-02-2020 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-02-2020 21:00)

Kolejka 16 (2020-02-06)

RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(06-02-2020 19:00)
Będzińskie Tygrysy1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(06-02-2020 20:00)
Kadra Bobrek Bytom1:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(06-02-2020 21:00)

Kolejka 15 (2020-01-30)

Będzińskie Tygrysy2:1KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(30-01-2020 19:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(30-01-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(30-01-2020 21:00)

Kolejka 14 (2020-01-23)

Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(23-01-2020 19:00)
SGON Volleyball Team0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(23-01-2020 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(23-01-2020 21:00)

Uzupełnienie 10, 11, 12 i 13 k (2020-01-16)

KS Triumf Nakło Śląskie0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(16-01-2020 19:00)
K.S. Volley Katowice0:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(16-01-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(16-01-2020 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(16-01-2020 22:00)

Kolejka 13 (2020-01-09)

Do Odcięcia Miechowice2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(09-01-2020 19:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(09-01-2020 20:00)
Będzińskie Tygrysy1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(09-01-2020 21:00)

Kolejka 12 (2019-12-19)

RISER Volley Team Jaworzno2:0Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(19-12-2019 19:00)
Do Odcięcia Miechowice2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-12-2019 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(19-12-2019 21:00)

Kolejka 11 (2019-12-12)

Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(12-12-2019 19:00)
KS Triumf Nakło Śląskie1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(12-12-2019 20:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(12-12-2019 21:00)

Kolejka 10 (2019-12-05)

Jan Olbracht Super Spike2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(05-12-2019 19:00)
Będzińskie Tygrysy0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(05-12-2019 20:00)
Chłopaki nie płaczą1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(05-12-2019 21:00)

Kolejka 9 (2019-11-28)

KS Triumf Nakło Śląskie1:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(28-11-2019 19:00)
Do Odcięcia Miechowice1:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(28-11-2019 20:00)
Kadra Bobrek Bytom1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(28-11-2019 21:00)
Chłopaki nie płaczą0:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(28-11-2019 22:00)

Uzupełnienie 5, 6, 7 i 8 kolej (2019-11-21)

Do Odcięcia Miechowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(21-11-2019 19:00)
K.S. Volley Katowice2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(21-11-2019 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(21-11-2019 21:00)
Jan Olbracht Super Spike1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(21-11-2019 22:00)

Kolejka 8 (2019-11-14)

Będzińskie Tygrysy2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-11-2019 19:00)
SGON Volleyball Team0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(14-11-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(14-11-2019 21:00)

Kolejka 7 (2019-11-07)

K.S. Volley Katowice0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(07-11-2019 19:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(07-11-2019 20:00)
SGON Volleyball Team0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(07-11-2019 21:00)

Kolejka 6 (2019-10-31)

KS Triumf Nakło Śląskie0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(31-10-2019 19:00)
Do Odcięcia Miechowice0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(31-10-2019 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(31-10-2019 21:00)

Kolejka 5 (2019-10-24)

Jan Olbracht Super Spike2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(24-10-2019 19:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(24-10-2019 20:00)
Będzińskie Tygrysy2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(24-10-2019 21:00)

Uzupełnienie 1, 2, 3 i 4 kolej (2019-10-17)

RISER Volley Team Jaworzno2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(17-10-2019 19:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-10-2019 20:00)
SGON Volleyball Team0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-10-2019 21:00)
Do Odcięcia Miechowice0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-10-2019 22:00)

Kolejka 4 (2019-10-10)

RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(10-10-2019 19:00)
K.S. Volley Katowice0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(10-10-2019 20:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(10-10-2019 21:00)

Kolejka 2 (2019-09-26)

K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(26-09-2019 19:00)
SGON Volleyball Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(26-09-2019 20:00)
Będzińskie Tygrysy0:2Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(26-09-2019 21:00)

Kolejka 1 (2019-09-19)

Kadra Bobrek Bytom2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(19-09-2019 19:00)
SGON Volleyball Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(19-09-2019 20:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(19-09-2019 21:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
Kolejka 11
Kadra Bobrek Bytom2:0QUICK VOLLEY CREWwięcej»
(10-12-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2EAGLE SPORT TEAMwięcej»
(10-12-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Nocni Kochankowiewięcej»
(10-12-2020 19:00)
Kolejka 10
QUICK VOLLEY CREW0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(03-12-2020 21:00)
Jan Olbracht Super Spike2:1Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(03-12-2020 20:00)
EAGLE SPORT TEAM2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(03-12-2020 19:00)
Kolejka 9
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)