Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk Siatkówka (Sezon 2019/20): Para 4-5

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Mańkowski1. Marcin Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)97,00
2. Radosław Metrycki (Będzińskie Tygrysy)94,00
3. Tomasz Kita (Będzińskie Tygrysy)88,00
4. Piotr Polak (Będzińskie Tygrysy)88,00
5. Krystian Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)87,00
6. Mariusz Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)80,00
7. Paweł Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)78,00
8. Łukasz Kobylski (Do Odcięcia Miechowice)44,00
9. Damian Łapka (Do Odcięcia Miechowice)44,00
10. Mateusz Król (Do Odcięcia Miechowice)38,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Mańkowski1. Marcin Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)63,00
2. Mariusz Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)57,00
3. Krystian Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)56,00
4. Radosław Metrycki (Będzińskie Tygrysy)51,00
5. Paweł Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)44,00
6. Tomasz Kita (Będzińskie Tygrysy)41,00
7. Damian Łapka (Do Odcięcia Miechowice)29,00
8. Piotr Polak (Będzińskie Tygrysy)29,00
9. Mateusz Król (Do Odcięcia Miechowice)27,00
10. Szymon Janota (Do Odcięcia Miechowice)22,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Kruppa1. Krystian Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)52,00
2. Radosław Metrycki (Będzińskie Tygrysy)52,00
3. Mariusz Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)48,00
4. Marcin Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)48,00
5. Paweł Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)38,00
6. Piotr Polak (Będzińskie Tygrysy)29,00
7. Mateusz Król (Do Odcięcia Miechowice)28,00
8. Tomasz Kita (Będzińskie Tygrysy)25,00
9. Damian Łapka (Do Odcięcia Miechowice)25,00
10. Szymon Janota (Do Odcięcia Miechowice)21,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Polak1. Piotr Polak (Będzińskie Tygrysy)12,00
2. Paweł Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)11,00
3. Patryk Kobyłecki (Do Odcięcia Miechowice)9,00
4. Marcin Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)9,00
5. Tomasz Kita (Będzińskie Tygrysy)8,00
6. Łukasz Kobylski (Do Odcięcia Miechowice)8,00
7. Grzegorz Leks (Będzińskie Tygrysy)8,00
8. Radosław Metrycki (Będzińskie Tygrysy)8,00
9. Karol Stemplewski (Będzińskie Tygrysy)8,00
10. Krystian Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)7,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Metrycki1. Radosław Metrycki (Będzińskie Tygrysy)16,00
2. Adam Żak (Do Odcięcia Miechowice)13,00
3. Damian Łapka (Do Odcięcia Miechowice)12,00
4. Piotr Polak (Będzińskie Tygrysy)8,00
5. Tomasz Kita (Będzińskie Tygrysy)7,00
6. Grzegorz Leks (Będzińskie Tygrysy)7,00
7. Paweł Jodłowski (Do Odcięcia Miechowice)6,00
8. Krystian Kruppa (Do Odcięcia Miechowice)6,00
9. Marcin Mańkowski (Do Odcięcia Miechowice)4,00
10. Mariusz Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)3,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)