Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk Siatkówka (Sezon 2019/20): Para 3-6

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Marny1. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)104,00
2. Michał Piechaczek (K.S. Volley Katowice)80,00
3. Michał Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)67,00
4. Dawid Pająk (Kadra Bobrek Bytom)62,00
5. Mateusz Świątek (K.S. Volley Katowice)61,00
6. Arkadiusz Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)55,00
7. Piotr Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)48,00
8. Damian Tasakowski (K.S. Volley Katowice)47,00
9. Kamil Biela (K.S. Volley Katowice)43,00
10. Michał Faryna (Kadra Bobrek Bytom)41,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Piechaczek1. Michał Piechaczek (K.S. Volley Katowice)57,00
2. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)56,00
3. Mateusz Świątek (K.S. Volley Katowice)49,00
4. Michał Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)42,00
5. Dawid Pająk (Kadra Bobrek Bytom)32,00
6. Arkadiusz Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)27,00
7. Michał Faryna (Kadra Bobrek Bytom)26,00
8. Robert Markewka (Kadra Bobrek Bytom)24,00
9. Piotr Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)23,00
10. Kamil Biela (K.S. Volley Katowice)19,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Marny1. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)57,00
2. Mateusz Świątek (K.S. Volley Katowice)48,00
3. Michał Piechaczek (K.S. Volley Katowice)43,00
4. Michał Faryna (Kadra Bobrek Bytom)37,00
5. Piotr Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)36,00
6. Michał Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)35,00
7. Arkadiusz Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)32,00
8. Dawid Pająk (Kadra Bobrek Bytom)20,00
9. Adam Ligęza (K.S. Volley Katowice)18,00
10. Damian Tasakowski (K.S. Volley Katowice)15,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Piechaczek1. Michał Piechaczek (K.S. Volley Katowice)12,00
2. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)10,00
3. Damian Tasakowski (K.S. Volley Katowice)9,00
4. Łukasz Kopczyński (Kadra Bobrek Bytom)8,00
5. Piotr Świerc (Kadra Bobrek Bytom)6,00
6. Piotr Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)5,00
7. Maciej Król (K.S. Volley Katowice)5,00
8. Robert Markewka (Kadra Bobrek Bytom)5,00
9. Arkadiusz Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)4,00
10. Dawid Pająk (Kadra Bobrek Bytom)4,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Bartosiak1. Arkadiusz Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)19,00
2. Piotr Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)16,00
3. Adam Ligęza (K.S. Volley Katowice)16,00
4. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)13,00
5. Michał Faryna (Kadra Bobrek Bytom)10,00
6. Michał Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)10,00
7. Damian Tasakowski (K.S. Volley Katowice)9,00
8. Łukasz Kopczyński (Kadra Bobrek Bytom)8,00
9. Adam Wójcicki (K.S. Volley Katowice)5,00
10. Jan Grzyb (Kadra Bobrek Bytom)4,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)