Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk Siatkówka (Sezon 2019/20): Para 2-7

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Cukier1. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)149,00
2. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)135,00
3. Michał Białuski (SGON Volleyball Team)81,00
4. Dawid Skonieczny (SGON Volleyball Team)72,00
5. Dawid Szyga (SGON Volleyball Team)67,00
6. Jakub Ławniczek (SGON Volleyball Team)62,00
7. Daniel Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)57,00
8. Jakub Chudyba (Jan Olbracht Volleybeer Team)39,00
9. Paweł Mihailović (Jan Olbracht Volleybeer Team)39,00
10. Krzysztof Czekała (Jan Olbracht Volleybeer Team)37,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Cukier1. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)85,00
2. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)71,00
3. Dawid Szyga (SGON Volleyball Team)39,00
4. Michał Białuski (SGON Volleyball Team)34,00
5. Daniel Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)30,00
6. Jakub Ławniczek (SGON Volleyball Team)30,00
7. Dawid Skonieczny (SGON Volleyball Team)25,00
8. Krzysztof Czekała (Jan Olbracht Volleybeer Team)24,00
9. Paweł Mihailović (Jan Olbracht Volleybeer Team)22,00
10. Kamil Mołczan (Jan Olbracht Volleybeer Team)20,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Cukier1. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)84,00
2. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)66,00
3. Dawid Szyga (SGON Volleyball Team)41,00
4. Michał Białuski (SGON Volleyball Team)33,00
5. Daniel Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)27,00
6. Michał Rączka (Jan Olbracht Volleybeer Team)25,00
7. Paweł Mihailović (Jan Olbracht Volleybeer Team)24,00
8. Jakub Ławniczek (SGON Volleyball Team)21,00
9. Krzysztof Czekała (Jan Olbracht Volleybeer Team)18,00
10. Kamil Sułkowski (SGON Volleyball Team)18,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Wanat1. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)26,00
2. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)21,00
3. Jakub Chudyba (Jan Olbracht Volleybeer Team)18,00
4. Dawid Skonieczny (SGON Volleyball Team)13,00
5. Paweł Baran (SGON Volleyball Team)10,00
6. Michał Białuski (SGON Volleyball Team)9,00
7. Kamil Sułkowski (SGON Volleyball Team)8,00
8. Jakub Ławniczek (SGON Volleyball Team)7,00
9. Michał Rączka (Jan Olbracht Volleybeer Team)7,00
10. Dawid Szyga (SGON Volleyball Team)7,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Cukier1. Bartłomiej Cukier (Jan Olbracht Volleybeer Team)16,00
2. Paweł Mihailović (Jan Olbracht Volleybeer Team)9,00
3. Dawid Skonieczny (SGON Volleyball Team)8,00
4. Daniel Kmita (Jan Olbracht Volleybeer Team)7,00
5. Michał Białuski (SGON Volleyball Team)6,00
6. Jakub Ławniczek (SGON Volleyball Team)6,00
7. Jakub Wanat (Jan Olbracht Volleybeer Team)6,00
8. Jakub Chudyba (Jan Olbracht Volleybeer Team)5,00
9. Krzysztof Czekała (Jan Olbracht Volleybeer Team)5,00
10. Kamil Sułkowski (SGON Volleyball Team)5,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)