Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Liderzy statystyk Siatkówka (Sezon 2019/20): Para 1-8

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Trzop1. Mateusz Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)110,00
2. Marcin Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)99,00
3. Piotr Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)95,00
4. Tomasz Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)90,00
5. Łukasz Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)74,00
6. Andrzej Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)73,00
7. Michał Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)71,00
8. Szymon Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)64,00
9. Kacper Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)50,00
10. Mateusz Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)30,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Dworecki1. Piotr Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)72,00
2. Marcin Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)67,00
3. Tomasz Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)45,00
4. Mateusz Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)42,00
5. Szymon Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)39,00
6. Andrzej Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)38,00
7. Łukasz Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)34,00
8. Michał Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)31,00
9. Kacper Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)27,00
10. Mateusz Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)11,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Dworecki1. Piotr Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)73,00
2. Michał Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)54,00
3. Marcin Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)47,00
4. Szymon Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)47,00
5. Mateusz Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)46,00
6. Tomasz Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)42,00
7. Andrzej Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)38,00
8. Kacper Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)31,00
9. Łukasz Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)23,00
10. Bartosz Łętowski (RISER Volley Team Jaworzno)12,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Kazek1. Andrzej Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)13,00
2. Marcin Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)11,00
3. Mateusz Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)10,00
4. Tomasz Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)10,00
5. Piotr Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
6. Łukasz Sap (KS Triumf Nakło Śląskie)7,00
7. Damian Moczek (KS Triumf Nakło Śląskie)6,00
8. Piotr Gruszowski (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
9. Tomasz Kępa (KS Triumf Nakło Śląskie)4,00
10. Kacper Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)4,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Lipiarz1. Michał Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)31,00
2. Tomasz Wołoszyn (KS Triumf Nakło Śląskie)21,00
3. Mateusz Trzop (KS Triumf Nakło Śląskie)19,00
4. Szymon Piwowar (RISER Volley Team Jaworzno)15,00
5. Mateusz Ferdyn (KS Triumf Nakło Śląskie)11,00
6. Piotr Dworecki (RISER Volley Team Jaworzno)9,00
7. Marcin Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
8. Andrzej Kazek (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
9. Kacper Smoliński (RISER Volley Team Jaworzno)7,00
10. Piotr Gruszowski (RISER Volley Team Jaworzno)5,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)