Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk Siatkówka (Sezon 2018/19)

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Laskowski1. Marcin Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)151,00
2. Daniel Kmita (Volleybeer Team Katowice)150,00
3. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)150,00
4. Paweł Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)131,00
5. Damian Kita (3-ci metr)113,00
6. Marcin Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)109,00
7. Adam Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)105,00
8. Adam Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)101,00
9. Damian Pluta (NAPALM TEAM)98,00
10. Karol Sołtys (Chłopaki nie płaczą)93,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Laskowski1. Marcin Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)102,00
2. Daniel Kmita (Volleybeer Team Katowice)95,00
3. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)89,00
4. Marcin Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)76,00
5. Adam Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)74,00
6. Paweł Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)67,00
7. Michał Rączka (Volleybeer Team Katowice)65,00
8. Damian Kita (3-ci metr)63,00
9. Mateusz Świątek (K.S. Volley Katowice)63,00
10. Piotr Jaworski (NAPALM TEAM)54,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Laskowski1. Marcin Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)93,00
2. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)92,00
3. Daniel Kmita (Volleybeer Team Katowice)91,00
4. Paweł Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)71,00
5. Adam Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)68,00
6. Mateusz Świątek (K.S. Volley Katowice)62,00
7. Michał Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)61,00
8. Paweł Jabłoński (Spiżowi Mocni)52,00
9. Damian Kita (3-ci metr)52,00
10. Marcin Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)52,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Jodłowski1. Paweł Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)26,00
2. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)23,00
3. Damian Machura (Spiżowi Mocni)20,00
4. Damian Pluta (NAPALM TEAM)20,00
5. Marcin Dobrowolski (3-ci metr)19,00
6. Krzysztof Zakrzowski (Chłopaki nie płaczą)19,00
7. Jakub Chudyba (Volleybeer Team Katowice)18,00
8. Mariusz Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)18,00
9. Karol Stemplewski (Będzińskie Tygrysy)18,00
10. Paweł Ferdyn (6 Ścięć 2.0)17,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Lipiarz1. Michał Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)31,00
2. Arkadiusz Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)23,00
3. Łukasz Heliosz (3-ci metr)23,00
4. Adam Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)21,00
5. Piotr Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)20,00
6. Jakub Chudyba (Volleybeer Team Katowice)20,00
7. Jan Grzyb (RISER Volley Team Jaworzno)19,00
8. Daniel Kmita (Volleybeer Team Katowice)19,00
9. Patryk Naskręt (Volleybeer Team Katowice)19,00
10. Michał Turchan (NAPALM TEAM)16,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)