Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk Siatkówka (Sezon 2018/19)

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Kmita1. Daniel Kmita (Volleybeer Team Katowice)43,00
2. Adam Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)36,00
3. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)35,00
4. Paweł Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)30,00
5. Marcin Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)27,00
6. Michał Banasik (RISER Volley Team Jaworzno)25,00
7. Marcin Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)25,00
8. Karol Tarnowski (Volleybeer Team Katowice)25,00
9. Jakub Wanat (Volleybeer Team Katowice)24,00
10. Adam Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)22,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Kmita1. Daniel Kmita (Volleybeer Team Katowice)25,00
2. Marcin Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)23,00
3. Jakub Wanat (Volleybeer Team Katowice)21,00
4. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)20,00
5. Marcin Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)19,00
6. Michał Banasik (RISER Volley Team Jaworzno)18,00
7. Karol Tarnowski (Volleybeer Team Katowice)18,00
8. Paweł Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)16,00
9. Adam Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)14,00
10. Dawid Pająk (Kadra Bobrek Bytom)12,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Kmita1. Daniel Kmita (Volleybeer Team Katowice)24,00
2. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)22,00
3. Paweł Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)21,00
4. Michał Banasik (RISER Volley Team Jaworzno)19,00
5. Marcin Laskowski (RISER Volley Team Jaworzno)19,00
6. Adam Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)18,00
7. Arkadiusz Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)15,00
8. Michał Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)15,00
9. Jakub Wanat (Volleybeer Team Katowice)14,00
10. Adam Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)13,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Marny1. Mirosław Marny (Kadra Bobrek Bytom)7,00
2. Paweł Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)6,00
3. Adam Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)5,00
4. Arkadiusz Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)4,00
5. Michał Rączka (Volleybeer Team Katowice)4,00
6. Jakub Chudyba (Volleybeer Team Katowice)3,00
7. Mateusz Jędryczka (RISER Volley Team Jaworzno)3,00
8. Patryk Kobyłecki (Do odcięcia Miechowice)3,00
9. Adam Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)3,00
10. Michał Faryna (Kadra Bobrek Bytom)2,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Bartosiak1. Arkadiusz Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)10,00
2. Adam Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)8,00
3. Michał Lipiarz (RISER Volley Team Jaworzno)8,00
4. Patryk Naskręt (Volleybeer Team Katowice)6,00
5. Michał Banasik (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
6. Jakub Chudyba (Volleybeer Team Katowice)4,00
7. Jan Grzyb (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
8. Mateusz Jędryczka (RISER Volley Team Jaworzno)4,00
9. Daniel Kmita (Volleybeer Team Katowice)4,00
10. Piotr Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)3,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)