Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Mecz: Kadra Bobrek Bytom - Do odcięcia Miechowice

, SPOTKANIA PółFINAłOWE, 09-05-2019 19:00
Kadra Bobrek Bytom1
25
26
27
3
16
28
29
Do odcięcia Miechowice

Relacja

1:3 (25:16; 26:28; 27:29; 20:25)

 

MVP spotkania - Paweł Jodłowski / Do odcięcia Miechowice

Statystyki

Kadra Bobrek Bytom

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
A.Koczorek121182254009
A.Bartosiak10451020002
M.Marny12281342006
M.Szumowski0006602013
P.Głowik0014501113
M.Faryna0012310001
P.Balcerzak0022401113
R.Markewka0002220002
P.Świerc0000000000
M.Górecki0000000000
S.Chaiński0010110023

Do odcięcia Miechowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
A.Kraśnicki042172324107
P.Jodłowski232132013105
M.Mańkowski110141642017
M.Thomeczek0021300022
P.Kobyłecki0102310023
B.Zgajewski0000000000
K.Kruppa0100113105

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)