Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: Kadra Bobrek Bytom - Do Odcięcia Miechowice

, , 09-05-2019 19:00
Kadra Bobrek Bytom1
25
26
27
3
16
28
29
Do Odcięcia Miechowice

Relacja

1:3 (25:16; 26:28; 27:29; 20:25)

 

MVP spotkania - Paweł Jodłowski / Do odcięcia Miechowice

Statystyki

Kadra Bobrek Bytom

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
A.Koczorek121182254009
A.Bartosiak10451020002
M.Marny12281342006
M.Szumowski0006602013
P.GĹ‚owik0014501113
M.Faryna0012310001
P.Balcerzak0022401113
R.Markewka0002220002
P.Ĺšwierc0000000000
M.GĂłrecki0000000000
S.Chaiński0010110023

Do Odcięcia Miechowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
A.Kra¶nicki042172324107
P.Jodłowski232132013105
M.Mańkowski110141642017
M.Thomeczek0021300022
P.Kobyłecki0102310023
B.Zgajewski0000000000
K.Kruppa0100113105

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)