Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Mecz: Kadra Bobrek Bytom - K.S. Volley Katowice

GRUPA B, KOLEJKA 5, 29-11-2018 21:00
Kadra Bobrek Bytom2
25
20
15
1
17
25
11
K.S. Volley Katowice

Statystyki

Kadra Bobrek Bytom

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
A.Koczor0009900101
M.Marny0104501001
M.Szumowski0006612003
M.Faryna0201300000
R.Markewka3004721104
P.Głowik0001100000
P.Balcerzak0102311013
D.Pająk0002202002
M.Kucharczyk0000000000
M.Górecki0000000000
P.Świerc0101220013

K.S. Volley Katowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Malczewski001151624006
P.Kołodziejczak0015610001
M.Świątek0103402103
K.Biela2003503104
P.Świdergoł0021320103
Ł.Wiąckiewicz0000000000
K.Nowicki0000000000
M.Król0000000000
T.Dunaj0010110012
A.Wójcicki0000010203

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Pierwsza runda ligowa
Kolejka 10
Grupa A:
RISER Volley Team Jaworzno2:06 Ścięć 2.0więcej»
(13-12-2018 22:00)
Kolejka 6
Grupa B:
Kadra Bobrek Bytom2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(13-12-2018 21:00)
Do odcięcia Miechowice1:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-12-2018 20:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-12-2018 19:00)
Grupa A:
3-ci metr0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(06-12-2018 21:00)
6 Ścięć 2.00:2Spiżowi Mocniwięcej»
(06-12-2018 20:00)
NAPALM TEAM2:1RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(06-12-2018 19:00)
Kolejka 5
Grupa B:
Kadra Bobrek Bytom2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(29-11-2018 21:00)
Do odcięcia Miechowice2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(29-11-2018 20:00)
Chłopaki nie płaczą2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(29-11-2018 19:00)
Kolejka 10
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(22-11-2018 22:00)
Kolejka 5
Grupa A:
3-ci metr0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(22-11-2018 21:00)