Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Mecz: Kadra Bobrek Bytom - K.S. Volley Katowice

GRUPA B, KOLEJKA 5, 29-11-2018 21:00
Kadra Bobrek Bytom2
25
20
15
1
17
25
11
K.S. Volley Katowice

Relacja

  MVP spotkania - Adam Koczorek / Kadra Bobrek Bytom

Statystyki

Kadra Bobrek Bytom

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
A.Koczorek0009900101
M.Marny0104501001
M.Szumowski0006612003
M.Faryna0201300000
R.Markewka3004721104
P.Głowik0001100000
P.Balcerzak0102311013
D.Pająk0002202002
M.Kucharczyk0000000000
M.Górecki0000000000
P.Świerc0101220013

K.S. Volley Katowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
D.Malczewski001151624006
P.Kołodziejczak0015610001
M.Świątek0103402103
K.Biela2003503104
P.Świdergoł0021320103
Ł.Wiąckiewicz0000000000
K.Nowicki0000000000
M.Król0000000000
T.Dunaj0010110012
A.Wójcicki0000010203

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 1
Grupa D:
3-ci metr2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-02-2019 21:00)
Spiżowi Mocni2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-02-2019 20:00)
6 Ścięć 2.00:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-02-2019 19:00)
Grupa C:
Volleybeer Team Katowice2:1Do odcięcia Miechowicewięcej»
(07-02-2019 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(07-02-2019 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0NAPALM TEAMwięcej»
(07-02-2019 19:00)
Runda pierwsza
NAPALM TEAM1:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(31-01-2019 22:00)
Do odcięcia Miechowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-01-2019 19:00)
Grupa D:
Będzińskie Tygrysy2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-01-2019 20:00)
Grupa C:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(10-01-2019 22:00)
RISER Volley Team Jaworzno1:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(10-01-2019 19:00)
Grupa D:
6 Ścięć 2.01:23-ci metrwięcej»
(10-01-2019 21:00)