Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: Kadra Bobrek Bytom - Chłopaki nie płacz±

GRUPA B, KOLEJKA 6, 13-12-2018 21:00
Kadra Bobrek Bytom2
25
25
0
15
9
Chłopaki nie płacz±

Relacja

  MVP spotkania - Mirosław Marny / Kadra Bobrek Bytom

Statystyki

Kadra Bobrek Bytom

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Marny34181610001
P.GĹ‚owik0006601001
M.Faryna1113610001
D.PajÄ…k0116820013
P.Balcerzak0020200000
P.Ĺšwierc0011221003

Chłopaki nie płacz±

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
K.Sołtys0114602002
T.Żukowski0003301001
M.Zaczyk0002201102
M.Nowociński0011201102
P.Grabowski0010120002
K.Zakrzowski0000010001

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
System Bułgarski0:2KA Spróbuj z Namiwięcej»
(19-05-2016 20:00)
FINAŁ I
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno2:0Helenkawięcej»
(12-05-2016 21:00)
O miejsce 3:
KA Spróbuj z Nami2:0System Bułgarskiwięcej»
(12-05-2016 20:00)