Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: Chłopaki nie płaczą - Reprezentacja Narodowa San Escobar

GRUPA B, KOLEJKA 5, 29-11-2018 19:00
Chłopaki nie płaczą2
25
25
0
6
17
Reprezentacja Narodowa San Escobar

Relacja

  MVP spotkania - Krzysztof Zakrzowski / Chłopaki nie płaczą

Statystyki

Chłopaki nie płaczą

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
K.Zakrzowski38011210001
P.Grabowski1402710001
K.Sołtys0117911204
M.Zaczyk0004420002
M.Pfeifer0112421003
J.Micał0101211103

Reprezentacja Narodowa San Escobar

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
G.Rybka0101201001
P.Bołdys0000000000
A.Michna0001100101
P.Loranty0000000000
P.Szypuła0012321014
J.Majcherczyk0001100112
A.Kucharczyk0000010001
P.Mróz0000010102

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 1, 2, 3 i 4 kolej
Liga:
Do Odcięcia Miechowice0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-10-2019 22:00)
SGON Volleyball Team0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-10-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(17-10-2019 19:00)
Kolejka 4
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(10-10-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(10-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(10-10-2019 19:00)
Kolejka 2
Będzińskie Tygrysy0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(26-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(26-09-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(26-09-2019 19:00)
Kolejka 1
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(19-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(19-09-2019 20:00)