Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Mecz: Chłopaki nie płaczą - Reprezentacja Narodowa San Escobar

GRUPA B, KOLEJKA 5, 29-11-2018 19:00
Chłopaki nie płaczą2
25
25
0
6
17
Reprezentacja Narodowa San Escobar

Statystyki

Chłopaki nie płaczą

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
K.Zakrzowski38011210001
P.Grabowski1402710001
K.Sołtys0117911204
M.Zaczyk0004420002
M.Pfeifer0112421003
J.Micał0101211103

Reprezentacja Narodowa San Escobar

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
G.Rybka0101201001
P.Bołdys0000000000
A.Michna0001100101
P.Loranty0000000000
P.Szypuła0012321014
J.Majcherczyk0001100112
A.Kucharczyk0000010001
P.Mróz0000010102

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Pierwsza runda ligowa
Kolejka 10
Grupa A:
RISER Volley Team Jaworzno2:06 Ścięć 2.0więcej»
(13-12-2018 22:00)
Kolejka 6
Grupa B:
Kadra Bobrek Bytom2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(13-12-2018 21:00)
Do odcięcia Miechowice1:2K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-12-2018 20:00)
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-12-2018 19:00)
Grupa A:
3-ci metr0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(06-12-2018 21:00)
6 Ścięć 2.00:2Spiżowi Mocniwięcej»
(06-12-2018 20:00)
NAPALM TEAM2:1RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(06-12-2018 19:00)
Kolejka 5
Grupa B:
Kadra Bobrek Bytom2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(29-11-2018 21:00)
Do odcięcia Miechowice2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(29-11-2018 20:00)
Chłopaki nie płaczą2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(29-11-2018 19:00)
Kolejka 10
Reprezentacja Narodowa San Escobar0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(22-11-2018 22:00)
Kolejka 5
Grupa A:
3-ci metr0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(22-11-2018 21:00)