Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Mecz: Chłopaki nie płaczą - Reprezentacja Narodowa San Escobar

GRUPA B, KOLEJKA 5, 29-11-2018 19:00
Chłopaki nie płaczą2
25
25
0
6
17
Reprezentacja Narodowa San Escobar

Relacja

  MVP spotkania - Krzysztof Zakrzowski / Chłopaki nie płaczą

Statystyki

Chłopaki nie płaczą

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
K.Zakrzowski38011210001
P.Grabowski1402710001
K.Sołtys0117911204
M.Zaczyk0004420002
M.Pfeifer0112421003
J.Micał0101211103

Reprezentacja Narodowa San Escobar

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
G.Rybka0101201001
P.Bołdys0000000000
A.Michna0001100101
P.Loranty0000000000
P.Szypuła0012321014
J.Majcherczyk0001100112
A.Kucharczyk0000010001
P.Mróz0000010102

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 1
Grupa D:
3-ci metr2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-02-2019 21:00)
Spiżowi Mocni2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-02-2019 20:00)
6 Ścięć 2.00:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-02-2019 19:00)
Grupa C:
Volleybeer Team Katowice2:1Do odcięcia Miechowicewięcej»
(07-02-2019 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(07-02-2019 20:00)
Kadra Bobrek Bytom2:0NAPALM TEAMwięcej»
(07-02-2019 19:00)
Runda pierwsza
NAPALM TEAM1:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(31-01-2019 22:00)
Do odcięcia Miechowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-01-2019 19:00)
Grupa D:
Będzińskie Tygrysy2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-01-2019 20:00)
Grupa C:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(10-01-2019 22:00)
RISER Volley Team Jaworzno1:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(10-01-2019 19:00)
Grupa D:
6 Ścięć 2.01:23-ci metrwięcej»
(10-01-2019 21:00)