Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2019/20



Mecz: Będzińskie Tygrysy - Do Odcięcia Miechowice

GRUPA B, KOLEJKA 10, 04-10-2018 22:00
Będzińskie Tygrysy1
13
25
14
2
25
20
16
Do Odcięcia Miechowice

Relacja

MVP spotkania - Marcin Mańkowski / Do odcięcia Miechowice

Statystyki

Będzińskie Tygrysy

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
P.Polak010101132117
K.Stemplewski0101200000
T.Kita0005521003
D.Szyga1005611114
M.Jakubczyk0003311002
T.Kaczmarek0000000000
P.Sojda0000000000
G.Leks0000010001
K.Słomczyński0011211013

Do Odcięcia Miechowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Mańkowski01191111013
A.Kraśnicki010101121014
M.Miłkowski0005500000
M.Mańkowski0101200101
M.Thomeczek0030302013
B.Zgajewski0000000000
P.Jodłowski0004401315
A.Drzymał0200210023
K.Kruppa0001102103

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 1, 2, 3 i 4 kolej
Liga:
Do Odcięcia Miechowice0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-10-2019 22:00)
SGON Volleyball Team0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-10-2019 21:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(17-10-2019 19:00)
Kolejka 4
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(10-10-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(10-10-2019 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0Będzińskie Tygrysywięcej»
(10-10-2019 19:00)
Kolejka 2
Będzińskie Tygrysy0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(26-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(26-09-2019 20:00)
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(26-09-2019 19:00)
Kolejka 1
Jan Olbracht Volleybeer Team2:1Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(19-09-2019 21:00)
SGON Volleyball Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(19-09-2019 20:00)