Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Pierwsza runda ligowa - Kolejka 9: Grupa B

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Mańkowski1. Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)9,00
2. Żak (Do odcięcia Miechowice)9,00
3. Biela (K.S. Volley Katowice)8,00
4. Kruppa (Do odcięcia Miechowice)8,00
5. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)8,00
6. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)7,00
7. Marny (Kadra Bobrek Bytom)7,00
8. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)6,00
9. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)6,00
10. Strzelecki (Do odcięcia Miechowice)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Biela1. Biela (K.S. Volley Katowice)8,00
2. Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)6,00
3. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)6,00
4. Strzelecki (Do odcięcia Miechowice)4,00
5. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)3,00
6. Kruppa (Do odcięcia Miechowice)3,00
7. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)3,00
8. Żak (Do odcięcia Miechowice)3,00
9. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
10. Gawron (K.S. Volley Katowice)2,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Mańkowski1. Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)6,00
2. Żak (Do odcięcia Miechowice)6,00
3. Biela (K.S. Volley Katowice)5,00
4. Drzymał (Do odcięcia Miechowice)5,00
5. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)5,00
6. Kruppa (Do odcięcia Miechowice)5,00
7. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)5,00
8. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)4,00
9. Marny (Kadra Bobrek Bytom)4,00
10. Strzelecki (Do odcięcia Miechowice)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Drzymał1. Drzymał (Do odcięcia Miechowice)5,00
2. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)3,00
3. Król (K.S. Volley Katowice)3,00
4. Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)3,00
5. Żak (Do odcięcia Miechowice)3,00
6. Kruppa (Do odcięcia Miechowice)2,00
7. Marny (Kadra Bobrek Bytom)2,00
8. Strzelecki (Do odcięcia Miechowice)2,00
9. Gawron (K.S. Volley Katowice)1,00
10. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Leks1. Leks (Będzińskie Tygrysy)3,00
2. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
3. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)2,00
4. Chaiński (Kadra Bobrek Bytom)1,00
5. Faryna (Kadra Bobrek Bytom)1,00
6. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)1,00
7. Kita (Będzińskie Tygrysy)1,00
8. Kruppa (Do odcięcia Miechowice)1,00
9. Marny (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Metrycki (Będzińskie Tygrysy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)