Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Pierwsza runda ligowa - Kolejka 8: Grupa B

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Szyga1. Szyga (Będzińskie Tygrysy)14,00
2. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)12,00
3. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)12,00
4. Marny (Kadra Bobrek Bytom)12,00
5. Markewka (Kadra Bobrek Bytom)9,00
6. Polak (Będzińskie Tygrysy)9,00
7. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)8,00
8. Król (K.S. Volley Katowice)7,00
9. Kruppa (Do odcięcia Miechowice)7,00
10. Gawron (K.S. Volley Katowice)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Kołodziejczak1. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)11,00
2. Szyga (Będzińskie Tygrysy)11,00
3. Marny (Kadra Bobrek Bytom)8,00
4. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)7,00
5. Gawron (K.S. Volley Katowice)6,00
6. Markewka (Kadra Bobrek Bytom)6,00
7. Kruppa (Do odcięcia Miechowice)5,00
8. Kobylski (Do odcięcia Miechowice)4,00
9. Biela (K.S. Volley Katowice)3,00
10. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)3,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Kołodziejczak1. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)12,00
2. Szyga (Będzińskie Tygrysy)11,00
3. Król (K.S. Volley Katowice)7,00
4. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)7,00
5. Gawron (K.S. Volley Katowice)6,00
6. Kobylski (Do odcięcia Miechowice)6,00
7. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)5,00
8. Kruppa (Do odcięcia Miechowice)5,00
9. Markewka (Kadra Bobrek Bytom)4,00
10. Marny (Kadra Bobrek Bytom)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Król1. Król (K.S. Volley Katowice)7,00
2. Kobylski (Do odcięcia Miechowice)2,00
3. Kobyłecki (Do odcięcia Miechowice)2,00
4. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)2,00
5. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)2,00
6. Grabowski (Chłopaki nie płaczą)1,00
7. Leks (Będzińskie Tygrysy)1,00
8. Nowociński (Chłopaki nie płaczą)1,00
9. Świerc (Kadra Bobrek Bytom)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Tasakowski1. Tasakowski (K.S. Volley Katowice)2,00
2. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
3. Grabowski (Chłopaki nie płaczą)1,00
4. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)1,00
5. Leks (Będzińskie Tygrysy)1,00
6. Marny (Kadra Bobrek Bytom)1,00
7. Polak (Będzińskie Tygrysy)1,00
8. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)1,00
9. Szyga (Będzińskie Tygrysy)1,00
10. Zaczyk (Chłopaki nie płaczą)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)