Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Pierwsza runda ligowa - Kolejka 4: Grupa B

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Markewka1. Markewka (Kadra Bobrek Bytom)11,00
2. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)8,00
3. Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)8,00
4. Polak (Będzińskie Tygrysy)8,00
5. Kita (Będzińskie Tygrysy)6,00
6. Kruppa (Do odcięcia Miechowice)6,00
7. Miłkowski (Do odcięcia Miechowice)6,00
8. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)6,00
9. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)5,00
10. Kaganek (K.S. Volley Katowice)5,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Markewka1. Markewka (Kadra Bobrek Bytom)8,00
2. Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)6,00
3. Sołtys (Chłopaki nie płaczą)5,00
4. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)4,00
5. Biela (K.S. Volley Katowice)4,00
6. Kruppa (Do odcięcia Miechowice)4,00
7. Marny (Kadra Bobrek Bytom)4,00
8. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)3,00
9. Kaganek (K.S. Volley Katowice)3,00
10. Kita (Będzińskie Tygrysy)3,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Markewka1. Markewka (Kadra Bobrek Bytom)10,00
2. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)6,00
3. Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)6,00
4. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)5,00
5. Miłkowski (Do odcięcia Miechowice)5,00
6. Biela (K.S. Volley Katowice)4,00
7. Kaganek (K.S. Volley Katowice)4,00
8. Marny (Kadra Bobrek Bytom)4,00
9. Świdergoł (K.S. Volley Katowice)4,00
10. Kruppa (Do odcięcia Miechowice)3,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Jodłowski1. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)3,00
2. Markewka (Kadra Bobrek Bytom)3,00
3. Miłkowski (Do odcięcia Miechowice)3,00
4. Kaganek (K.S. Volley Katowice)2,00
5. Kobyłecki (Do odcięcia Miechowice)2,00
6. Kraśnicki (Do odcięcia Miechowice)2,00
7. Mańkowski (Do odcięcia Miechowice)2,00
8. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)2,00
9. Sztok (Kadra Bobrek Bytom)1,00
10. Świątek (K.S. Volley Katowice)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Polak1. Polak (Będzińskie Tygrysy)2,00
2. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
3. Dunaj (K.S. Volley Katowice)1,00
4. Kita (Będzińskie Tygrysy)1,00
5. Kruppa (Do odcięcia Miechowice)1,00
6. Leks (Będzińskie Tygrysy)1,00
7. Pfeifer (Chłopaki nie płaczą)1,00
8. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)1,00
9. Szypuła (Reprezentacja Narodowa San Escobar)1,00
10. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)