Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Pierwsza runda ligowa - Kolejka 3: Grupa B

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Szyga1. Szyga (Będzińskie Tygrysy)17,00
2. Kobylski (Do odcięcia Miechowice)14,00
3. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)12,00
4. Biela (K.S. Volley Katowice)11,00
5. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)11,00
6. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)9,00
7. Leks (Będzińskie Tygrysy)8,00
8. Cempulik (Do odcięcia Miechowice)6,00
9. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)6,00
10. Miłkowski (Do odcięcia Miechowice)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Jodłowski1. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)11,00
2. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)11,00
3. Szyga (Będzińskie Tygrysy)11,00
4. Biela (K.S. Volley Katowice)7,00
5. Świątek (K.S. Volley Katowice)5,00
6. Cempulik (Do odcięcia Miechowice)4,00
7. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)4,00
8. Kita (Będzińskie Tygrysy)3,00
9. Koczorek (Kadra Bobrek Bytom)3,00
10. Marny (Kadra Bobrek Bytom)3,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Szyga1. Szyga (Będzińskie Tygrysy)17,00
2. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)10,00
3. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)9,00
4. Biela (K.S. Volley Katowice)8,00
5. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)8,00
6. Cempulik (Do odcięcia Miechowice)6,00
7. Świątek (K.S. Volley Katowice)6,00
8. Kobylski (Do odcięcia Miechowice)5,00
9. Leks (Będzińskie Tygrysy)5,00
10. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Kołodziejczak1. Kołodziejczak (K.S. Volley Katowice)5,00
2. Kobylski (Do odcięcia Miechowice)4,00
3. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)3,00
4. Leks (Będzińskie Tygrysy)3,00
5. Szyga (Będzińskie Tygrysy)3,00
6. Biela (K.S. Volley Katowice)2,00
7. Bartosiak (Kadra Bobrek Bytom)1,00
8. Cempulik (Do odcięcia Miechowice)1,00
9. Drzymał (Do odcięcia Miechowice)1,00
10. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Szyga1. Szyga (Będzińskie Tygrysy)3,00
2. Świerc (Kadra Bobrek Bytom)3,00
3. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
4. Kobylski (Do odcięcia Miechowice)2,00
5. Leks (Będzińskie Tygrysy)2,00
6. Miłkowski (Do odcięcia Miechowice)2,00
7. Cempulik (Do odcięcia Miechowice)1,00
8. Głowik (Kadra Bobrek Bytom)1,00
9. Grabowski (Chłopaki nie płaczą)1,00
10. Rybka (Reprezentacja Narodowa San Escobar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)