Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Siatkówka - Sezon 2018/19



Liderzy statystyk kolejki Siatkówka - Sezon 2018/19 - Pierwsza runda ligowa - Kolejka 1: Grupa B

Najlepiej punktujący

#Zawodnik#
Malczewski1. Malczewski (K.S. Volley Katowice)14,00
2. Szyga (Będzińskie Tygrysy)12,00
3. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)10,00
4. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)9,00
5. Cempulik (Do odcięcia Miechowice)8,00
6. Marny (Kadra Bobrek Bytom)8,00
7. Biela (K.S. Volley Katowice)7,00
8. Stemplewski (Będzińskie Tygrysy)7,00
9. Świątek (K.S. Volley Katowice)7,00
10. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)6,00

Najskuteczniej atakujący

#Zawodnik#
Szyga1. Szyga (Będzińskie Tygrysy)9,00
2. Marny (Kadra Bobrek Bytom)7,00
3. Malczewski (K.S. Volley Katowice)6,00
4. Cempulik (Do odcięcia Miechowice)5,00
5. Miłkowski (Do odcięcia Miechowice)5,00
6. Świątek (K.S. Volley Katowice)5,00
7. Żukowski (Chłopaki nie płaczą)5,00
8. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)4,00
9. Szumowski (Kadra Bobrek Bytom)4,00
10. Biela (K.S. Volley Katowice)3,00

Najsktuczeniejszy zawodnik

#Zawodnik#
Szyga1. Szyga (Będzińskie Tygrysy)11,00
2. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)10,00
3. Malczewski (K.S. Volley Katowice)7,00
4. Cempulik (Do odcięcia Miechowice)6,00
5. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)6,00
6. Marny (Kadra Bobrek Bytom)5,00
7. Miłkowski (Do odcięcia Miechowice)5,00
8. Stemplewski (Będzińskie Tygrysy)5,00
9. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)4,00
10. Świątek (K.S. Volley Katowice)4,00

Najlepiej serwujący

#Zawodnik#
Jakubczyk1. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)5,00
2. Stemplewski (Będzińskie Tygrysy)5,00
3. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)4,00
4. Bołdys (Reprezentacja Narodowa San Escobar)2,00
5. Piętak (Chłopaki nie płaczą)2,00
6. Słomczyński (Będzińskie Tygrysy)2,00
7. Thomeczek (Do odcięcia Miechowice)2,00
8. Cempulik (Do odcięcia Miechowice)1,00
9. Dunaj (K.S. Volley Katowice)1,00
10. Kita (Będzińskie Tygrysy)1,00

Najlepiej blokujący

#Zawodnik#
Balcerzak1. Balcerzak (Kadra Bobrek Bytom)2,00
2. Burecki (Kadra Bobrek Bytom)2,00
3. Piętak (Chłopaki nie płaczą)2,00
4. Wójcicki (K.S. Volley Katowice)2,00
5. Cempulik (Do odcięcia Miechowice)1,00
6. Chechelski (Chłopaki nie płaczą)1,00
7. Grabowski (Chłopaki nie płaczą)1,00
8. Jakubczyk (Będzińskie Tygrysy)1,00
9. Jodłowski (Do odcięcia Miechowice)1,00
10. Malczewski (K.S. Volley Katowice)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁY II
Finał o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(18-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
K.S. Volley Katowice0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(18-05-2017 19:00)
Baraż o grę w 1. lidze:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-05-2017 21:00)
FINAŁY I
Finał o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(11-05-2017 20:00)
O miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(11-05-2017 19:00)
Siatkówka — Runda finałowa
FINAŁ II
Finał o miejsce 1:
Helenka0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-05-2016 21:00)